Din karriere i revisjon starter her -- tidlig ansettelse og stipend for MRR-studenter
PwC Norge
Dronning Eufemias gate 71, 0194 Oslo, Hybridkontor
Om jobben
Stillingstittel
Revisor
Type ansettelse
Fast, heltid 100%
Arbeidsspråk
Norsk
Antall stillinger
1
Søk på jobben
Søk senest tirsdag 14. oktober
Vil du sikre deg fast jobb og stipend allerede under studiet? PwC søker deg som studerer Master i Regnskap og Revisjon (MRR). Du kan søke på MRR-stipend og jobb allerede nå hos våre kontorer i Oslo, Sandefjord og Tromsø.
Vi vet at veien til revisjonskarrieren starter tidlig. Derfor søker vi nå MRR-studenter som er i første eller andre studieår, for ansettelse hos PwC høsten 2026 eller høsten 2027. Som MRR-student hos oss får du ikke bare et fotfeste i arbeidslivet, men også muligheten til økonomisk støtte gjennom vårt MRR-stipend.
Stipendet fra PwCSom MRR-student har du en unik mulighet til å sikre deg økonomisk støtte gjennom vårt MRR-stipend. Dersom du får tilbud om fast stilling hos oss etter endt utdanning, vil du også bli tilbudt dette stipendet. Stipendet kan søkes på når som helst underveis i studiet, og gir deg økonomisk trygghet slik at du kan fokusere på faglig utvikling. Som stipendiat får du tidlig tilgang til et ledende revisjonsmiljø og et bredt nettverk innenfor fagområder som bærekraft, personvern, skatt og avgift, IT-sikkerhet og digitalisering av økonomifunksjoner. Stipendet utløser en bindingstid til PwC etter endt utdanning, og gir deg gode muligheter til å forme din egen karriere i et inspirerende og utviklende miljø.
Jobben som venter deg hos PwCSom del av vårt revisjonsmiljø vil du få erfaring med spennende kundemøter, bærekraftsrapportering (ESG), kundebesøk og revisjon av noen av Norges største bedrifter. Du vil arbeide i ulike team og ha direkte kontakt med kundene, hvor du bidrar med din kunnskap for å avdekke og forbedre forhold ved regnskapsrapportering, internkontroll og mer. Gjennom engasjerende kurs og tett oppfølging vil du utvikle deg både faglig og personlig, og være med på å forme framtidens revisjon i et teknologisk taktskifte preget av kunstig intelligens, automatisering og datadrevet innsikt.
Er vi en god match?Fullfører du Master i Regnskap og Revisjon i 2026 eller 2027 og er nysgjerrig, med et ønske om å lære? Har du god tall- og forretningsforståelse, analytiske ferdigheter, er løsningsorientert og strukturert? Liker du å samarbeide med andre og er god til å bygge relasjoner? Da kan Revisjon i PwC være stedet for deg!
Tre gode grunner til å velge en jobb i PwC-
**Et miljø skapt for utvikling.**Vi vet at den rette miksen av opplæring, coaching, og ikke minst meningsfulle oppgaver, vil bidra til at du utvikler deg og når dine karrieremål. For nyutdannede har vi et helt eget Associate-program som gir deg den beste starten på karrieren din med kurs og faglig inspirasjon: En fullspekket uke på Voss sammen med nye kollegaer.
-
**Lær av de beste.**Hos oss vil du inspireres til å levere på ditt beste gjennom å lære av de beste. Du blir en del av et stort og spennende fagmiljø med over 2200 kollegaer på tvers av lokasjoner og fagområder. Vi har et sterkt faglig fellesskap med kollegaer som utfordrer og gjør hverandre bedre, og hvor teknologer, revisorer, rådgivere og advokater jobber side om side.
-
Et trygt og fleksibelt arbeidsmiljø. Vi vet at medarbeidere som har det bra, leverer bra. Som arbeidsgiver er vi opptatt av å ivareta deg og dine behov. Derfor har vi gode betingelser blant annet forsikringer, treningsstøtte, støtte til psykolog/kiropraktor/fysioterapeut, og vi har sommertid fra juni-august med 7 timers arbeidsdager.
Er du klar for en drømmestart på din karriere? Da ser vi frem til å høre fra deg!
Praktisk informasjonFor at vi skal kunne vurdere om vi er en god match, må du laste opp CV, relevante vitnemål og karakterutskrifter i PDF-format. Har du studert i utlandet, legg ved forklaring på karakterskala. Du kan gjøre endringer på søknaden din ved å logge deg inn på din profil i vår stillingsportal.
Søknadsfrist er tirsdag 14. oktober klokken 23:59 . Som del av søknaden bes du gjennomføre to tester med frist for gjennomføring onsdag 15. oktober klokken 09:00. Merk at vi kun behandler søknader der begge testene er fullført. Husk å sjekke spamfilteret/søppelpost. Dersom du ikke mottar testinvitasjon fra Fairsight kort tid etter innsendt søknad eller du opplever tekniske problemer med en test, ta kontakt snarest med oss på no_rekruttering at pwc.com.
Dersom du går videre til intervju, ønsker vi å gjøre deg oppmerksom på at du kan bli kalt inn til intervju på kort varsel. Vår rekrutteringsprosess foregår på èn dag hvor vi skal vi bli bedre kjent, vi med deg og du med oss, gjennom dybdeintervju og caseløsning. Underveis i prosessen vil du ha god støtte fra våre buddyer som sammen med resten av PwC ønsker at du skal ha en god opplevelse.
Går du MRR og har allerede søkt en fast stilling hos oss? Det er helt i orden, søknaden din behandles likt som andre MRR-studenter, uavhengig av hvilken stillingsannonse du har søkt gjennom. Hos oss i PwC ønsker vi å legge til rette for at alle kandidater skal ha like muligheter i søknadsprosessen. Dersom du har spørsmål eller behov for tilrettelegging, oppfordrer vi deg til å ta kontakt med vårt rekrutteringsteam på no_rekruttering at pwc.com.Vi gleder oss til å høre fra deg!
*Som en del av vår rekrutteringsprosess vil vi utføre bakgrunnssjekk ved signering av kontrakt. **For å ivareta ditt personvern bes du søke og laste opp dokumenter via systemet, og ikke direkte til kontaktpersonen(e) oppført i denne annonsen. ***Stipendet utløser en bindingstid til PwC etter endt utdanning.Om bedriften
Sektor
Privat
Nettsted
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
f768df23-8317-4b83-acea-f791b6af9bd9
- Hentet fra
FINN
- Referanse
427688163