Velkommen til laksefabrikken i Nærøysund
Sinkaberg AS
Marøyveien 110, 7900 Rørvik, Hjemmekontor ikke mulig
Om jobben
Stillingstittel
Kvalitetskoordinator fabrikk
Type ansettelse
Fast, heltid 100%
Arbeidsspråk
Norsk
Antall stillinger
1
Søk på jobben
Søk senest fredag 19. september
Laksefabrikken på Marøya åpnet 1. juni 2021. En driftig «organisme» hvor det daglig slaktes og foredles om lag 100.000 laks. Det gir normalt rundt 500 tonn som trygg og etterspurt mat -- for kresne mottakere og konsumenter over hele verden.
Vårt moderne anlegg er i dag sertifisert i BRC, GlobalG.A.P og ASC. Foruten alle sider rundt mattrygghet, vil dokumentasjon og sikring av kundekrav stå sentralt i denne stillingen på kvalitetsavdelingen.
I det som vi ser som en aktiv og interessant hverdag med godt over 100 kolleger i samme bygg, vil jobben som kvalitetskoordinator være variert.
Her et utvalg typiske oppgaver:
• Revisjoner, internt og eksternt
• Risikovurderinger og forbedringsprosesser
• Behandling av analyseresultat og avvik
• Kompetansebehov og oppfølging nødvendig kursing
Vår kvalitetskoordinator blir stedfortreder for kvalitetsleder ved Laksefabrikken. Noe behovsstyrt arbeid ut over normal arbeidstid må tas høyde for.
Din bakgrunn / ønskede kvalifikasjoner:
• Høyskoleutdanning, primært innen næringsmiddelfag
• Erfaring rundt mattrygghet -- HACCP og tilsvarende
• Innsikt i revisjoner og ulike standarder
• Grep om avvikshåndtering og styringsdokument
Personlige egenskaper:
• Gode kommunikasjonsevner, skriftlig og muntlig
• Driftig, analytisk og systematisk anlagt
• Omgjengelig og åpen for «teamarbeid»
Sinkaberg kan tilby:
• Spennende jobb i et inkluderende miljø
• Lønn etter avtale
• Gode forsikrings- og pensjonsordninger
• Kantineordning
For informasjon og utfyllende opplysninger om stillingen kan konsernleder fabrikk, Eskil Laukvik, kontaktes.
Søknadsfristfredag 19. september 2025. Legg inn din søknad og CV via vår portal.
Velkommen som søker i Sinkaberg!Om bedriften
Sinkaberg er en selvstendig oppdrettsaktør med hovedkontor på Marøya i Nærøysund kommune. Selskapet har i dag om lag 350 egne ansatte. Havbruksavdelingen drifter lokaliteter i Trøndelag og Nordland. Laksefabrikken for slakting og bearbeiding ligger på Marøya. Produksjon av settefisk skjer i Nærøysund/Bindal. Eget rederi og verkstedavdelinger hører med -- sammen med ulike prosjekter innen forskning og utvikling.
Sektor
Privat
Nettsted
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
f549a3a7-7358-4915-8095-b5313bffe53c
- Hentet fra
FINN
- Referanse
426670530