Vi søker engasjerte lagermedarbeidere! Er dette noe for deg?
Pecus AS/avd Jessheim
2055 Nordkisa
Om jobben
- Stillingstittel
- Lagermedarbeider
- Type ansettelse
- Engasjement, heltid 100%
- Antall stillinger
- 8
- Arbeidsspråk
- Norsk eller engelsk
Søk på jobben
Søk snarest mulig
Pecus AS er et raskt voksende rekrutterings- og bemanningsselskap med spesialisering innen lager og logistikk. Siden oppstarten i 2012 har vi hatt solid vekst, både i omsetning og antall ansatte.
Vår målsetning er å skape gode muligheter for både arbeidstakere og arbeidsgivere. Vi ønsker å være en verdifull samarbeidspartner for våre kunder, samtidig som vi legger til rette for at våre ansatte skal trives, utvikle seg og lykkes i jobben. Sammen jobber vi for å levere høy kvalitet – hver dag.
Vi søker engasjerte lagermedarbeidereEr du motivert, pålitelig og klar for en aktiv arbeidshverdag? Da kan dette være muligheten for deg!
Vi søker flere engasjerte lagermedarbeidere til våre samarbeidspartnere innen lager og logistikk. Her får du en variert arbeidshverdag, gode kollegaer og muligheten til å utvikle deg i et miljø med høyt tempo.
Vi ser etter deg som er arbeidsvillig, fleksibel og ønsker å bidra til et godt arbeidsmiljø. Har du erfaring med truckkjøring og trucksertifikat T1–T4, er det en stor fordel – men det er ikke et krav. For oss er motivasjon, pålitelighet og viljen til å lære minst like viktig.
Arbeidsoppgaver- Plukk og pakking av varer
- Sortering og scanning
- Varemottak og generell lagerdrift
- Truckkjøring for deg som har truckkompetanse (T1–T4)
- Andre forefallende oppgaver på lageret
Vi ser etter deg som:
- Kan jobbe skift annenhver uke: 07:00–15:00 og 15:00–23:00
- Kommuniserer godt på norsk eller engelsk
- Er fleksibel, motivert og har god arbeidskapasitet
- Trives med fysisk arbeid og en aktiv arbeidshverdag
- Samarbeider godt med andre og følger rutiner og instrukser
- Har erfaring fra lager og/eller logistikk – dette er en fordel, men ikke et krav
- Konkurransedyktige betingelser
- God opplæring og tett oppfølging
- Mulighet for utvikling innen lager og logistikk
- Et inkluderende og hyggelig arbeidsmiljø
- Varierte arbeidsdager og gode kollegaer
Dette er en spennende mulighet for deg som ønsker å bli en del av et engasjert team innen lager og logistikk, og som trives med en arbeidshverdag hvor det skjer mye.
Vi vurderer søknader fortløpende, så send inn søknaden din allerede i dag!På grunn av GDPR kan vi dessverre ikke behandle søknader eller CV-er som sendes på e-post.Kontaktperson for stillingen
Om bedriften
Vi tror de beste resultatene skapes gjennom tillit, tett oppfølging og gode relasjoner. Derfor ser vi mennesket bak CV-en og ønsker å være en langsiktig samarbeidspartner for både kunder, kandidater og ansatte. Når menneskene lykkes, lykkes også virksomhetene de jobber i.
Sektor
Privat
Nettsted
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
e288476f-3366-483d-a736-490c4607712c
- Sist endret
30. september 2026
- Hentet fra
recman
- Referanse
488560