Lastebilsjåfør med YSK
Anonym arbeidsgiver
1706 Sarpsborg
Om jobben
- Oppstart
- 4. oktober 2026
- Stillingstittel
- Er du en rutinert Lastebilsjåfør (Kl. C) med YSK?
- Type ansettelse
- Prosjekt, heltid 100%
- Arbeidstid
- Vakt, dagtid, ukedager
Søk på jobben
Søk senest søndag 4. oktober
Vi søker en rutinert, ansvarsfull, pålitelig og serviceminded sjåfør til Lastebil (Kl. C med YSK). Det er et stort pluss om du også er noe lokalkjent i områdene Fredrikstad, Sarpsborg og Moss. Jobben går ut på å kjøre komprimeringsbil mot bedriftsmarkedet.
Du er arbeidsvillig, trives i et hektisk miljø og samarbeide godt med andre.. Du bør kommunisere godt på norsk eller minimum godt på engelsk.
Send oss en oppdatert CV, så vi kjapt kan ta en uforpliktende prat med deg. Her kan det også bli muligheter for fast ansettelse på sikt for den rette kandidaten.
Ønskede kvalifikasjoner:
- Lengre erfaring som sjåfør
- Lærevillig og engasjert
- Utadvendt og pålitelig
- Samarbeidsvillig
- Fleksibel og "Easy going"
- Ansvarsfull
- Førerkort på Lastebil kl. C og YSK
- Sertifikat kl.B
- Gode rteferanser å vise til
- Konkurransedyktig lønn
- Et spennende og faglig sterkt miljø
- Et godt arbeidsmiljø med fokus på HMS
Det anbefales å søke via annonsen, men ved tekniske utfordringer, send CV direkte til Marit Bakker på
Mail: marit@backup-bygg.no eller ta kontakt på
Mobil: 91902073
Kontaktperson for stillingen
Om bedriften
BackUp er en totalleverandør av rekrutterings- og bemanningsløsninger. Gjennom våre avdelingskontorer bemanner vi hele Norge. Vi har en solid kundeportefølje innen privat og offentlig sektor.
Vi skal være den beste arbeidsgiver for våre medarbeidere og vårt overordnede mål er gjennomgående kvalitet i hele verdikjeden.
Sektor
Privat
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
e1bcd013-b953-44bb-bc73-f336ef5dc767
- Sist endret
10. september 2026
- Hentet fra
websystemer
- Referanse
k23_t3012327