Urmaker søkes til anerkjent serviceverksted hos en av Nordens største ur- og smykke grossister
Optura Nordic AS
Harpunveien 3, 3128 Nøtterøy
Om jobben
- Stillingstittel
- Urmaker
- Type ansettelse
- Fast, heltid 100%
- Antall stillinger
- 1
- Arbeidsspråk
- Norsk
Søk på jobben
Søk senest onsdag 30. september
Som person er du løsningsorientert, ansvarsbevisst og opptatt av å levere arbeid av høy kvalitet -- enten det gjelder service, reparasjon, feilsøking eller kundetilpassede oppgaver. Du liker å jobbe praktisk og operativt, og motiveres av å være en viktig fagressurs i et konsern med flotte kollegaer, høyt tempo og moderne, innovative systemer.
Du vil bli en del av et faglig miljø der du samarbeider tett med øvrige urmakere og ansatte i konsernet. Vi ser derfor etter deg som både kan jobbe selvstendig og som samtidig bidrar positivt inn i teamet med kunnskap, engasjement og godt humør.
Det er en fordel at du har erfaring, men oppfordrer nyutdannede til å søke, som har interesse for faget og ønsker å utvikle deg.
Arbeidsoppgaver:-
Service og overhalinger av japanske og sveitsiske varemerker.
Mekaniske og quartz. -
Vintage service og overhalinger
-
Polering
-
Gravering
-
Kvalitetskontroll
-
Bistå kunder med service relaterte spørsmål mail og telefon
-
Service og vedlikehold av maskiner og utstyr på verkstedet
-
Svennebrev i urmakerfaget fra Norge eller utlandet (min,. krav)
-
Wostep utdanning
-
Godkjente sertifiseringer på ulike varemerker
-
Polering/lapping/sveising
-
Gode ferdigheter i Microsoft programmer og evt. andre relevante IT verktøy
-
Gode engelsk kunnskaper, muntlig og skriftlig (arbeidsspråk norsk)
-
Gode kommunikasjonsevner
-
Løsnings orientert
-
Serviceinnstilt
-
Selvstendig
-
Nøyaktig og strukturert
-
Omgjengelig
-
Kompetent
-
En spennende jobb i et konsern som har en flat organisasjonsstruktur, og opptatt av at hver enkelt ansatt har like stor betydning for at konsernet skal lykke med sine mål
-
Gode kolleger som gjør sitt beste for å etterleve selskapets kjerneverdier:
-
Konkurransedyktige arbeidsbetingelser som: lønn, gruppelivsforsikringer,
pensjonsrettigheter og fleksitids ordning
-
Faglig og personlig utvikling
-
En fremtidsrettet arbeidsplass med ambisjoner
Har du spørsmål om stillingen, kontakt gjerne:
Daglig leder Ann Kristin Bergh, tlf. 90023882 - ann.kristin@optura.no
Er du vårt nye «familie» medlem/kollega, så tar vi gjerne imot din søknad med i første omgang en enkel CV via Søk her knappen eller på mail: stillingledig@optura.no
mrk. UrmakerVi vurderer søknader fortløpende, og oppfordrer interesserte kandidater til å søke så snart som mulig.
Om bedriften
Med nærhet til vill og vakker natur i og rundt Færder-øyene, samt urbant byliv i Tønsberg, finner du Optura Nordic AS, en av Nordens største distributører av merkevarer innen klokker og smykker. Vi har over 65 års erfaring med spennende, innovative og trendy kvalitets-produkter, med blant annet klokker fra Seiko Watch Corporations og Maurice Lacroix, samt smykkemerker som Ti Sento Milano og Ania Haie, og fra vårt nordiske lager forsyner vi mer enn 800 forhandlere i Norden med kvalitetsprodukter i alle prisklasser. Hovedkontoret ligger på Ramdal/Nøtterøy rett utenfor Tønsberg, og har alle avdelinger samlet i et moderne bygg med alle fasiliteter. For mer informasjon om våre varemerker se www.opturanordic.com.
VISJON: OPTURA NORDIC FAMILIEN -- SAMMEN MED DEG INN I FREMTIDEN KJERNEVERDIER: KVALITET -- ENDRINGSVILJE - ENGASJEMENT
Sektor
Privat
Nettsted
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
dc0db78f-b03d-4684-933d-12f40e62df0f
- Sist endret
11. september 2026
- Hentet fra
FINN
- Referanse
475878556