Hopp til innhold

Vil du bli en del av gjengen?

Arbeidsgiver

Singer Bernina Sysenter AS

Sted

Sørhaugaten 162, 5525 Haugesund

Stillingsannonsen er inaktiv.

Om jobben

Stillingstittel
Kundeveileder
Type ansettelse
Fast, deltid
Antall stillinger
1
Arbeidsspråk
Norsk

Hei! Er du den vi leter etter?

Singer Bernina Sysenter AS er en familiebedrift midt i smørøyet av Haugesund sentrum. Vi består av systue som syr bunader og forretning som selger bunadsmaterialer, i tillegg til alt til sømentusiasten, fra symaskiner til knappenåler! Vi brenner for norsk tradisjonelt håndarbeid, og vi elsker alt som er sømmelig.

Nå ønsker vi oss flere på laget i forretningen vår, og kanskje er det nettopp du som ønsker å bli med oss?

Du er en alminnelig kjekk og grei person, som gjerne har noe erfaring fra å arbeide i butikk, men det er ikke et krav.

Du er kanskje litt kreativ? Kanskje du liker å sy, brodere, strikke eller hekle? Kanskje du er opptatt av super kundebehandling og av å ha det knallkjekt på jobb med trivelige kollegaer?

Vi ønsker oss en entusiastisk kundeveileder som liker å arbeide med mennesker. Du er raus og du lytter til kundenes behov, og du finner kreative løsninger. Du er opptatt av kvalitet, og du er gjerne interessert i bunadshistorie og drakttradisjon.

Vi legger vekt på personlig egnethet.

Vi kan tilby:

Deltidsstilling som kan utvikle seg til mer. Her kan vi ha en god dialog.

Gode kollegaer

Mulighet for å utvikle seg innenfor håndarbeid og søm

Grundig opplæring

Haugesunds KOSELIGSTE arbeidsplass

Hvis du kjenner nasjonalromantikken bruse i blodet av å lese denne stillingsannonsen, vil vi at du kommer innom med søknad og CV til oss! Du kan også sende til post@synytt.no.

Vi gleder oss til å høre fra akkurat deg!

Om bedriften

Om oss

Singer Bernina Sysenter AS ble startet i 1967 som symaskinforretning og metervare til klær. Siden 1967 har vi utviklet oss innen ulike håndarbeidstradisjoner, og i dag forhandler vi Rogalandsbunad, Hardangerbunad og Sunnhordalandbunad i tillegg til alt til sømentusiasten.

Produksjon av bunad foregår i egen systue vegg i vegg med butikken. Våre skreddere har lang erfaring, fagbrev som bunadstilvirker og tar vare på håndverket og bringer vår kulturarv videre.

Vårt service-verksted er autorisert i Berninasystemet og reparerer alle Berninamodeller. Serviceverkstedet reparerer også andre symaskinmerker.

Vi elsker alt som er sømmelig!

Sektor

Privat

Annonsedata

Rapporter annonse
Stillingsnummer

cdd3ef48-043b-4f53-81d9-5d3d1979ffd5

Sist endret

8. september 2026

Hentet fra

FINN

Referanse

474535180

Lignende annonser

Laster lignende annonser