Vikarpool for barnehagene i Moss, 2026-2027
Moss kommune
Kirkegata 15, 1501 Moss
Om jobben
- Stillingstittel
- Vikarpool for barnehagene i Moss 2026-2027
- Type ansettelse
- Vikariat, deltid
- Antall stillinger
- 10
- Arbeidsspråk
- Norsk
Søk på jobben
Søk senest torsdag 3. desember
Vil du være tilkallingsvikar for barnehagene våre?
Moss kommune har elleve kommunale barnehager og har jevnlig behov for barnehagelærere og fagarbeidere som tilkallingsvikarer/vikarer. Det kan være snakk om både kortere og lengre vikariater i ulike stillingsstørrelser.
Ved å registrere deg som søker her, kan du bli kontaktet av oss når vi har behov for tilkallingsvikar/vikar. Den enkelte barnehage vil i så fall innkalle deg til samtale for å vurdere din kompetanse og din egnethet.
Oppgaver
Som tilkallingsvikar/vikar deltar du i direkte arbeid med barn innenfor områdene omsorg og lek, i tråd med barnehagens planer. Som tilkallingsvikar/vikar må du være forberedt på å arbeide i ulike barnehager og avdelinger og med alle aldersgrupper.
Dette ser vi etter hos deg
- fordel med utdanning som barne- og ungdomsarbeider eller barnehagelærer
- dersom du har annet førstespråk enn norsk, må du ha avlagt norskprøve. I tillegg må du ha oppnådd nivå A2 på delprøven i skriftlig fremstilling og nivå B1 på delprøvene i leseforståelse, lytteforståelse og muntlig kommunikasjon.
- du må kunne legge frem politiattest
- vi legger vekt på at du har de rette personlige kompetansene som kreves for å jobbe i barnehage
Informasjon til deg som vil søke
Et mangfoldig arbeidsmiljø bidrar til bedre resultater og et rikere arbeidsmiljø. Vi oppfordrer alle kvalifiserte og motiverte kandidater til å søke!
Søknad sendes elektronisk ved å klikke på ”Søk stillingen”. Du må laste opp relevante attester og vitnemål som vedlegg.
Kontaktperson
Linda Sakariassen,
Lønns-/arbeidsvilkår
Tilsetting på vanlige vilkår. Lønn etter lov- og avtaleverk.
Søkerlisten er offentlig
I henhold til offentlighetsloven kan opplysninger om søkeren bli offentliggjort selv om søkeren har anmodet om ikke å bli oppført på søkerlisten.
Om bedriften
Moss – den store, lille byen på østsiden av Oslofjorden. Vi liker å tenke at vi er selve hjertet av Østfold og det er kort reisevei hit fra både Oslo, Fredrikstad og Sarpsborg. Moss ligger rett ved E6 og togstasjonen og fergeleiet ligger i sentrum.
Like viktig som å ha det bra på jobb, er det å ha det fint på fritida! Vi byr på et yrende kunst- og kulturliv, historie, en urban møteplass i utvikling, vakker natur både til lands og til vanns. Og ikke minst folka. Både Moss og mossingene ønsker deg hjertelig velkommen!
Sektor
Offentlig
Nettsted
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
c7c3b05c-4d1d-4ed8-b082-eb4acef0e063
- Sist endret
18. juni 2026
- Hentet fra
jobbnorge
- Referanse
10298610