Dogman søker butikksjef til avd Majorstuen
Dogman
Bogstadveien 53, 0366 Oslo
Om jobben
- Stillingstittel
 - Butikksjef
 - Type ansettelse
 - Fast, heltid 100%
 - Arbeidsspråk
 - Norsk
 - Antall stillinger
 - 1
 - Arbeidssted
 - Hjemmekontor ikke mulig
 
Søk på jobben
Søk snarest mulig
Det å være butikksjef hos Dogman innebærer å inspirere og motivere sitt team til å oppnå fantastiske resultater.
Hos oss står både kunder og medarbeidere i sentrum. Som butikksjef kombinerer du lederskap med salg, og skaper en butikk hvor medarbeidere trives og kunder får gode opplevelser. Gjennom aktiv ledelse, trening og veiledning utvikler du medarbeidere som kan gi kundene gode råd og en positiv handleopplevelse. Våre mest suksessfulle butikksjefer har sterke lederegenskaper, solid forretningsforståelse og evnen til å engasjere og motivere teamet sitt.
Rollen innebærer å maksimere butikkens salg og lønnsomhet, følge opp resultater og sikre at kundeservicen alltid holder høy standard.
AnsvarSom butikksjef har du overordnet ansvar for butikkens kunder, resultater og medarbeidere. Du sørger for at butikken alltid følger kjedens konsept og kampanjer.
- 
Overordnet ansvar for resultat, personal, drift og budsjett
 - 
Vareeksponering og gjennomføring av kampanjer og salgsaktiviteter
 - 
Bemanningsplanlegging, rekruttering og opplæring av nyansatte
 - 
Oppfølging og utvikling av medarbeidere
 - 
Rapportering til Regional Manager
 - 
Skape et positivt og engasjerende arbeidsmiljø
 - 
Sikre høy kvalitet på service og kundebehandling
 
- 
Aktivt salg og kundebehandling
 - 
Opprettholde butikkens standard og konsept
 - 
Gjennomføre kampanjer og salgsstrategier
 - 
Følge opp resultater og nøkkeltall
 - 
Drift og administrasjon, samt bygge og lede eget team
 
Vi ser etter deg med de riktige egenskapene og innstillingen:
- 
Teamorientert lederstil
 - 
Strukturert, målrettet og selvstendig
 - 
Resultatorientert og motivert for ansvar, med lidenskap for butikkdrift
 - 
Tydelig, imøtekommende og en naturlig motivator som skaper engasjement
 - 
Høy arbeidskapasitet, løsningsorientert og samarbeidsvillig
 - 
Erfaring fra tilsvarende stilling eller bred butikkbakgrunn
 - 
God økonomisk forståelse og kjennskap til nøkkeltall
 - 
Erfaring med relevante dataverktøy
 
Vi tilbyr en spennende stilling i et voksende selskap med solide resultater, i et miljø med nesten like mange hunder som mennesker -- noe som forskning viser gir både glede og avslapning. Dogman er et jordnært selskap med uformell stil og fokus på kjæledyr. Vi ser oss selv som en stor familie der engasjement og trivsel er viktig.
Stillingen innebærer skiftarbeid/turnus. Tiltredelse etter avtale.
Om bedriften
I snart 60 år har vi med hjelp av våre ansattes kjærlighet til kjæledyr blitt en av Nordens største leverandører av kjæledyr produkter. Med rimelige og nøye utvalgte produkter og markedets bredeste utvalg er vi det beste valget for deg og din beste venn -- hund, katt, smådyr, fugl og fisk. Vår visjon er å gi vennene våre den beste hverdagen -- og skape en mer gledelig tilværelse for både kjæledyr og dyreeiere. I dag er Dogman etablert i Sverige, Norge, Danmark og Finland. Vårt sortiment er tilgjengelig for kjøp i både dyrebutikker og spesialistbutikker samt dagligvarebutikker.
Sektor
Privat
Nettsted
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
 c3baceee-9077-4839-ade4-8c8b0033ce65
- Sist endret
 4. november 2025
- Hentet fra
 FINN
- Referanse
 434887721
Lignende annonser
Arbeidsgiver
Musti Norge AS
Sted
Oslo
Varehussjef
Arbeidsgiver
PetXL
Sted
Oslo
Butikksjef
Arbeidsgiver
KJELL & COMPANY
Sted
Sandvika