Vi søker skoleassistent til sjarmør på 7 år i Åfjord!
Ecura Hjemmetjenester og BPA
7170 Åfjord, 7011 Trondheim, 7713 Steinkjer, 7500 Stjørdal, Norge, Namdalseid Municipality, 7750 Namdalseid, 7600 Levanger, 7358, 7358 Børsa, 7633 Frosta, Revsnes, 7177 Revsnes, 7380 Ålen, 7550, 7550 Hommelvik, Norge, 7540 Klæbu, 7750 Namdalseid, Norge, 7580 Selbu, 7357 Skaun, 7620 Skogn, 7760 Snåsa, Norge, 7650 Verdal, 7170 Åfjord, 6052 Giske, 6060 Hareid, 8850 Herøy, 6509 Kristiansund N, 6415 Molde, Molde, Norge, Norge, 6390 Vestnes, 6100 Volda, Norge, 6150 Ørsta, 8908 Brønnøysund, Hjemmekontor ikke mulig
Om jobben
Type ansettelse
Fast, heltid 100%
Arbeidsspråk
Norsk
Antall stillinger
3
Søk på jobben
Er du en trygg og omsorgsfull person som trives med å hjelpe andre og ønsker å gjøre en forskjell i hverdagen? Da kan dette være muligheten du ser etter!
Om meg og mitt behovJeg er en gutt på 7år som hovedsakelig ser etter en personlig assistent som kan bistå meg i min skolehverdag. Jeg sitter i rullestol og jeg trenger at du er mine armer og bein. Jeg er født døv, men har Cochlear implantat (CI). Når jeg bruker dette hører jeg hva du sier, og jeg blir stadig flinkere på å kommunisere med språk og med tegn til tale. Når jeg hviler eller har egen undervisning, vil du jobbe med andre oppgaver i rollen som skoleassistent.
Du vil få mulighet til faglig utvikling gjennom eksempelvis tegnspråk kurs og hjelp til utvikling av mobilitet. All nødvendig opplæring vil bli gitt av skole og Ecura.
Arbeidsstedet er Åset barneskole i Åfjord. Det er ledig 80% stilling med mulig opptil 100 %. Dersom det er større stilling enn 80 %, vil arbeidsstedet også være Stoksund. Arbeidstiden er hverdager fra ca kl 0830 til ca kl 1430, og følger skoleåret.
Det er ledig 1 fast stilling som assistent på skole, evnt fordelt på 2 personer. Vi trenger også tilkallingsvikarer.
Det er mulighet for å pendle, da det er pendlerbolig i nærheten.
Som ansatt i pendler stilling dekkes utgifter til bosted og transport fra hjemmet til pendlerboligen.
- Assistere, aktivisering og tilrettelegge for meg i min skolehverdagen
- Forflytninger. Det er mulig å følge meg i taxi til og fra skolen for 100 % stilling.
- Kommunikasjon
- Samarbeider med min BPA assistent
- Andre oppgaver som hører under rollen som skoleassistent
- Positiv og fleksibel
- Pålitelig og ansvarsbevisst
- Omsorgsfull og evne til å tilpasse seg andres behov
- God til å samarbeid og kommunisere med kollegaer, elever og foresatte
- Like å gjøre en forskjell for barn
Personlig egnethet og kjemi vektlegges.
Kvalifikasjoner:- Har gode norskkunnskaper (nivå B2)
- Gyldig politiattest
- Erfaring som BPA er positivt, men vel så viktig er viljen og ønsket om å lære
- En meningsfull jobb hvor du gjør en forskjell
- God opplæring og veiledning
- Oppfølging og støtte av erfarne rådgivere i Ecura BPA
- Pensjons- og forsikringsordninger
- Lønn etter avtale: for tiden minstelønn kr 230. For den utlyste stillingen gjelder en gjennomsnittlig arbeidstid med 37,5 timer pr uke (100% stilling).
Ved å søke på stillingen, aksepterer du at søknad og CV videreformidles til arbeidsleder i ordningen.
Aktuelle kandidater blir intervjuet fortløpende.
Kontaktperson for stillingen
Om bedriften
I Ecura Hjemmetjenester og BPA gir vi omsorg og assistanse, slik at våre tjenestemottakere kan ha en trygg og komfortabel hverdag. Hjemmetjenester inkluderer blant annet hjemmesykepleie, stasjonær hjemmesykepleie og praktisk bistand.
I Ecura BPA (Brukerstyrt Personlig Assistanse) tilbyr vi en rekke tjenester som rekruttering, opplæring, kontraktsinngåelse, fakturering, kvalitetssikring og oppfølging av timebruk. Vi tildeler også hver bruker en dedikert kontaktperson som følger opp ordningen jevnlig.
Nettsted
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
bce7849a-76a3-4773-9ab3-8f3b998e9cc4
- Hentet fra
teamtailor
- Referanse
teamtailor-6259049-1577833