Hopp til innhold

Revisormedarbeider / revisor – nyutdannet eller erfaren

Arbeidsgiver

Revisorgruppen Fjordane AS

Sted

Naustdalsvegen 1B, 6800 Førde, Vestland

Om jobben

Vil du ha tidlig ansvar, jobbe med moderne revisjonsteknologi og utvikle deg videre mot statsautorisasjon? Revisorgruppen Fjordane søker flere kollegaer til vårt fagmiljø i Førde.

Oppstart
Etter avtale
Stillingstittel
Spennende mulighet i ekspanderende revisjonselskap
Type ansettelse
Fast, heltid 100%
Arbeidstid
Dagtid, ukedager

Søk på jobben

Søk snarest mulig

Alternativt kan du sende søknad via e-post til roger@r-r.no

Hva vi ser etter

Vi ønsker å komme i kontakt både med deg som avslutter bachelor eller master innen økonomi, regnskap eller revisjon, og deg som allerede har erfaring fra revisjon, regnskap, controlling eller økonomiarbeid.


Du kan være aktuell dersom du:

  • studerer eller har fullført bachelor eller master innen økonomi, regnskap eller revisjon

  • har erfaring fra revisjon, regnskap, økonomi eller controlling

  • liker å forstå virksomheter og hvordan de tjener penger

  • er nysgjerrig på teknologi og nye arbeidsmetoder

  • ønsker kundekontakt og etter hvert selvstendig ansvar

Du trenger ikke kunne alt når du begynner. Faglig nysgjerrighet, lærevilje og interesse for næringslivet er viktigere.

Arbeidsoppgaver

Arbeidsoppgavene tilpasses erfaringen og kompetansen din, og kan blant annet omfatte:

  • revisjon fra planlegging og risikovurdering til gjennomføring og rapportering

  • analyse av regnskaps- og transaksjonsdata

  • kundekontakt og rådgivning

  • årsregnskap og skattemeldinger

  • økonomiske og regnskapsmessige problemstillinger

  • bruk av moderne teknologi, dataanalyse og KI-støttede revisjonsverktøy

Som nyutdannet får du opplæring og tett oppfølging. Etter hvert får du større selvstendighet og ansvar for egne kunder og oppdrag.

Vi tilbyr

Vil du bli statsautorisert revisor?

Har du bachelor og vurderer Master i regnskap og revisjon (MRR), ønsker vi gjerne å legge til rette for at du kan kombinere karriere hos oss med videre utdanning.

Vi har gode støtteordninger for ansatte som tar MRR. Støtten under studieperioden ligger normalt på om lag 50--60 % av årslønnen året før studiet, avhengig av den konkrete ordningen.

Målet er at du skal kunne utvikle deg videre faglig og bygge praksisen du trenger på veien mot statsautorisasjon.

Moderne revisjon i praksis

Vi ønsker å bruke tiden på de vurderingene som faktisk krever faglig kompetanse.

Derfor arbeider vi aktivt med digitalisering og nye arbeidsmetoder. Du får blant annet bruke løsninger fra Jointly Office og Jointly Tools til analyse, risikovurdering og gjennomføring av revisjonsoppdrag.

Hos oss får du dermed være med på utviklingen av hvordan revisjon skal gjennomføres i årene fremover -- ikke bare lære hvordan den har vært gjennomført tidligere.
Du blir ikke bare én av mange. Du får tidlig kundekontakt, varierte arbeidsoppgaver og gradvis større ansvar -- samtidig som du har erfarne revisorer rundt deg.

Kontaktperson for stillingen

Roger Hopland

Roger Hopland

90077351

rh@rg.no

Om bedriften

Revisorgruppen Fjordane AS er et revisjons- og rådgivningsselskap med 9 ansatte i Førde. Vi bistår et bredt spekter av små og mellomstore virksomheter og kombinerer lokal tilstedeværelse med moderne teknologi og revisjonsmetodikk.

Vi er tilknyttet Revisorgruppen, som samlet består av rundt 50 kollegaer fordelt på fem norske byer. Det gir oss fordelene ved et mindre lokalt miljø samtidig som vi har tilgang til et større faglig nettverk.

Interessert?

Du trenger ikke skrive en lang søknad.

Send oss CV og noen korte linjer om hvem du er og hvorfor stillingen virker interessant. Du er også velkommen til å ta en uformell telefon før du bestemmer deg for om du vil søke.

Sektor

Privat

Del annonsen

Annonsedata

Rapporter annonse
Stillingsnummer

b9ab8d0e-d481-432c-a646-0d1beec334d2

Sist endret

10. august 2026

Hentet fra

Stillingsregistrering

Referanse

b9ab8d0e-d481-432c-a646-0d1beec334d2

Lignende annonser

Laster lignende annonser