Butikkmedarbeider Extra Rotset Volda
Extra Rotset
6218 Hellesylt, Hjemmekontor ikke mulig
Om jobben
Type ansettelse
Fast, deltid
Arbeidsspråk
Norsk
Antall stillinger
1
Søk på jobben
Søk senest søndag 14. september
Vi søker nye lagspillere!
I Extra er det kunden som er i fokus. Vi lever av lojale kunder som velger Extra igjen og igjen. Vi søker derfor motiverte, engasjerte og hyggelige medarbeidere som leverer dag etter dag.
I Extra er det gøy å gå på jobb!
Stillingsprosent er 10% med arbeid annenhver lørdag. Tiltreding snarest.
Dine sentrale arbeidsoppgaver er:- kundeservice
- kassearbeid
- varepåfylling
- annet forefallende butikkarbeid
- Har fylt 18 år
- Du snakker godt norsk
- Er utadvendt og har godt humør i møte med nye mennesker
- Trives med en hektisk hverdag og yte god service
- Er ansvarsbevisst, løsningsorientert og arbeidsmoral i ryggraden
- Trives med fysisk butikkarbeid og kan jobbe turnus
- En trivelig arbeidsplass med hyggelige kollegaer
- God opplæring
- Tarifflønn
- Diverse ansattgoder
- Spennende utviklingsmuligheter
Er du den kundefokuserte medarbeideren vi ser etter?
Da kan du være vår nye lagspiller!
Vi gleder oss til å lese søknaden din!
Trykk her for å lære mer om Coop og delingsøkonomi! For andre ledige stillinger i Norsk Butikkdrift AS se gjerne her. Følg også vår bedriftsside på finn.noCoop Midt-Norge SA har 2700 ansatte og er blant landsdelens største bedrifter med en omsetning på i overkant av 9 milliarder kroner i 2024. Vår virksomhet omfatter detaljvarehandel, finans- og eiendomsforvaltning. Vi eier og driver 131 butikker i Trøndelag og på Helgeland, innenfor konseptene Obs Hypermarked, Obs Bygg, Coop Byggmix, Coop Mega, Coop Prix, Extra og Coop Marked, samt bensinstasjoner og faghandelsbutikker. Vi eier og forvalter ca. 325.000 kvm bygningsmasse. Coop Midt-Norge SA er eid av 280.000 medlemmer.
Kontaktperson for stillingen
Om bedriften
Extra er butikken som gjør det billig! Enten du handler til hverdag, helg eller høytid. Godt utvalg til Extra lave priser.
Norsk Butikkdrift er et heleid datterselskap av Coop Norge SA. I dag teller Norsk Butikkdrift litt over 300 butikker innenfor kjedene Extra, Coop Prix, Coop Mega og Matkroken, en fjerdedel av det totale antallet i Coop. Butikkene er spredt utover store deler av landet og nær halvparten drives som franchise. Som en del av Coop ønsker vi å skape verdi for de mange - det skal lønne seg å velge Coop.
Sektor
Privat
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
a503ab57-eba4-4216-b56d-3d27bf6ff736
- Hentet fra
talentech
- Referanse
8806abac486642009e910b3658bb4702