Er du en kokk som vil ha mer frihet -- uten å gi opp spennende kjøkken?
RA Hospitality Oslo
Dronningensgate 8B, 0152 Oslo
Om jobben
- Stillingstittel
- Kokk
- Type ansettelse
- Annet, deltid
- Antall stillinger
- 13
- Arbeidsspråk
- Norsk eller engelsk
Søk på jobben
Søk snarest mulig
Hos RA Hospitality søker vi erfarne og engasjerte kokker som ønsker en variert arbeidshverdag. Enten du ønsker heltid eller deltid, får du muligheten til å jobbe på noen av Oslos beste restauranter, hoteller, kantiner og eventer -- samtidig som du har stor innflytelse på når og hvor du jobber.
Hvorfor velge RA Hospitality?Hos oss er ingen arbeidsdager like. Den ene dagen står du på et travelt à la carte-kjøkken, den neste lager du mat til et eksklusivt arrangement eller jobber på et av byens ledende hoteller.
Vi har også et stort behov for kokker til kantiner , noe som gir mulighet for stabile dagvakter, faste rutiner og en bedre balanse mellom jobb og fritid. Ønsker du primært å jobbe dagtid, har vi gode muligheter for det.
Hos oss får du:
-
Stor variasjon i arbeidsoppgaver og arbeidsplasser
-
Mulighet til å jobbe både dagtid i kantiner og kveld og dagvakter på restauranter, hoteller og eventer
-
Verdifull erfaring fra hele HoReCa-bransjen
-
Et sterkt nettverk i restaurant- og hotellmiljøet
-
Faglig utvikling gjennom nye konsepter og kjøkken
-
Et profesjonelt team i ryggen med administrasjon som kjenner bransjen
-
Har fagbrev som kokk eller solid erfaring fra profesjonelle kjøkken
-
Jobber selvstendig og leverer høy kvalitet -- også når tempoet er høyt
-
Er positiv, løsningsorientert og samarbeider godt med andre
-
Behersker engelsk eller et skandinavisk språk
-
Har god forståelse for IK-Mat og HACCP-rutiner
-
Konkurransedyktig lønn
-
Pensjonsordning og forsikring
-
Stor fleksibilitet og mulighet til å påvirke egen arbeidsplan
-
Mulighet for både dagtidsjobber og mer varierte oppdrag
-
Et inkluderende arbeidsmiljø med dyktige kollegaer
Hvis du ønsker en jobb der du får utvikle deg, møte nye mennesker og jobbe på noen av Oslos mest spennende kjøkken -- enten det er i kantine, restaurant, hotell eller på event -- vil vi gjerne høre fra deg.
Vi behandler søknader fortløpende. Send inn CV og søknad i dag -- kanskje blir du en del av RA Hospitality allerede om kort tid!Om bedriften
RA Hospitality er et av Oslos ledende bemanningsbyråer innen hotell-, restaurant- og kantinebransjen. Vi er kjent for høy kvalitet, fagkompetanse og et sterkt fokus på både kunder og medarbeidere.
Hver dag leverer vi dyktige kokker og kjøkkenmedarbeidere til noen av byens mest spennende arbeidsplasser -- fra restauranter og hoteller til kantiner og eventer. Hos oss får du en variert arbeidshverdag, muligheten til å utvikle deg faglig og friheten til å bygge en karriere som passer dine ønsker.
Bli en del av RA Hospitality -- og opplev en arbeidshverdag med variasjon, fleksibilitet og nye muligheter.
Sektor
Privat
Nettsted
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
a131b0fd-bef3-4c07-83f4-031774d35047
- Sist endret
31. juli 2026
- Hentet fra
FINN
- Referanse
471394073