Elektriker? Vi har en jobb du kanskje ikke visste at du ønsket deg!
Fjellmark As
Melhus, Trondheim
Om jobben
Elektriker og klar for noe nytt? Lei av de samme byggeplassene og kjedelige serviceoppdragene? Da har vi en jobb du neppe har tenkt på! Hva med å bytte ut byggeplassen med bobiler og bruke kompetansen din på en helt ny måte? Samme fag, nye utfordringer og en arbeidshverdag du faktisk gleder deg til!
- Oppstart
- Etter avtale
- Stillingstittel
- Elektriker
- Type ansettelse
- Fast, heltid 100%
- Arbeidstid
- Skift, dagtid, ukedager
Søk på jobben
Søk snarest mulig
Alternativt kan du sende søknad via e-post til post@fjellmark.no
Hva vi ser etter
Hvem ser vi etter?
Vi ser etter en dyktig elektriker som liker å bruke både hodet og hendene! Du trenger ikke ha erfaring med bobiler fra før, men du må kunne faget ditt, være nysgjerrig og ha lyst til å lære noe nytt.
-
Godkjent fagbrev innen elektrofaget er et krav
-
Du er løsningsorientert, selvstendig og liker å ta i et tak
-
Du har god arbeidsmoral og tar ansvar for jobben du gjør
-
Du forstår viktigheten av god rapportering og dokumentasjon
-
Du liker å ha orden rundt deg og jobber strukturert
-
Du tar initiativ og trives med å påvirke din egen arbeidshverdag
Vi ser ikke nødvendigvis etter deg som kan alt fra før. Vi ser etter deg som har lyst til å få til noe! En som ser hva som må gjøres, tar ansvar og gjerne kommer med egne ideer til hvordan ting kan gjøres enda bedre.
Her får du både tillit og muligheten til å sette ditt eget preg på arbeidsdagen!
Arbeidsoppgaver
Her får du brukt elektrikerkompetansen din på en helt annen måte enn du kanskje er vant til! Du skal sørge for at det elektriske i bobilene fungerer som det skal, enten det handler om små feil eller helt nye installasjoner.
-
Feilsøking, service og reparasjoner av elektriske anlegg
-
Montering og installasjon av nye elektriske systemer
-
Garantiarbeid og utbedring av feil og mangler
-
Oppgradering og tilpasning av eksisterende løsninger
-
Testing, kontroll og kvalitetssikring
Her får du både skru, tenke og finne løsninger! Noen oppdrag er enkle, andre krever litt ekstra av deg. Det er nettopp det som gjør jobben variert og spennende!
Vi tilbyr
Her snakker vi ikke bare om en spennende jobb, men en arbeidsplass hvor folk faktisk skal trives, utvikle seg og ha det bra!
-
Særdeles gode lønnsbetingelser!
-
Kantineløsning -- god mat gjør arbeidsdagen litt bedre!
-
Badstue på jobb! Ja, du leste riktig.
-
Et skikkelig godt arbeidsmiljø med hyggelige kollegaer og mye takhøyde
-
Gode ansattfordeler som gjør det ekstra attraktivt å jobbe her
-
Muligheter for både faglig og personlig utvikling
-
En arbeidsplass hvor du blir sett, satset på og løftet frem
Her ønsker vi ikke bare at du skal gjøre en god jobb. Vi ønsker at du skal glede deg til å komme på jobb, føle deg verdsatt og ha lyst til å bli værende i mange år!
Om bedriften
Litt om Fjellmark
Fjellmark er et bemannings- og rekrutteringsselskap med base i Trondheim. Vi jobber med mennesker, og mener at gode resultater starter med folk som trives på jobb.
Hos oss er du ikke bare et navn på en timeliste. Vi er opptatt av å bli kjent med folkene våre, følge dem opp og finne arbeidsplasser hvor de både kan trives og utvikle seg.
Vi har ikke ambisjoner om å bli størst i bransjen, men vi skal gjøre vårt beste for å være blant de beste på det vi gjør. For oss handler det om å være tilgjengelige, holde det vi lover og behandle folk skikkelig!
Sektor
Privat
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
8e667646-46a0-4cc0-9cd9-a1f2a793a00f
- Sist endret
3. november 2026
- Hentet fra
Stillingsregistrering
- Referanse
8e667646-46a0-4cc0-9cd9-a1f2a793a00f