Erfaring med regnskap og vil jobbe på en av Norges beste arbeidsplasser?
3stepIT AS
Wergelandsveien 7, 0167 Oslo
Om jobben
- Stillingstittel
- Regnskapsmedarbeider
- Type ansettelse
- Vikariat, heltid 100%
- Arbeidsspråk
- Norsk eller engelsk
- Antall stillinger
- 1
Søk på jobben
Søk snarest mulig
Hos 3stepITvil du få jobbe i et trygt, godt og inkluderende arbeidsmiljø med høy faglig kompetanse og fokus på trivsel. Selskapet har solide eiere i ryggen og en god og stabil økonomi. Her vil du være omringet av hyggelige og inkluderende kollegaer, i moderne lokaler, sentralt i Oslo.
Til regnskapsavdelingen ser vi etter deg som har erfaring med regnskap, og ønsker mer faglig utvikling. Vikariatet er en pappapermisjon med varighet til midten av juni, og vi ser for oss at du kan starte hos 3stepIT så fort som mulig.
Med sterk faglig interesse, nysgjerrighet og integritet, vil ditt arbeid være viktig i flere av selskapets prosesser. Selv om du jobber på regnskap, vil din rolle være tett knyttet opp mot salgsavdelingen. Det er derfor viktig at du jobber fokusert på detaljnivå, men også evner å se de store linjene. I 3stepIT er vi store nok til å ha komplekse og spennende oppgaver, men også små nok til å være helt avhengig av hverandre, på tvers av avdelinger.
Dine arbeidsoppgaver vil være:-
Registrering og kontering av inngående fakturaer, inkludert attestasjon og kontroll før bokføring
-
Fakturering av kunder
-
Utføring og oppfølging av betalinger, med avstemming av reskontro og bank
-
Bidra ved månedsavslutning
Vi ser etter deg som har en sterk interesse for regnskap og som motiveres av å lære. Du tar eierskap til arbeidet ditt, og jobber nøyaktig og målrettet for å levere den kvaliteten som forventes. Du har en grunnleggende god regnskapsforståelse etter videre utdanning og noen år i lignende rolle, er faglig nysgjerrig og har god systemforståelse. Hos 3stepIT bruker vi Navision, så det er en fordel om du har jobbet med systemet fra før, men ikke et krav.
Som person har du en positiv innstilling til jobbhverdagen, og står derfor stødig også i hektiske perioder. Du setter deg raskt inn i nye oppgaver, er proaktiv og frempå. Ingen oppgaver er for store eller for små for deg. Det viktigste for deg er å få ting gjort, til rett tid, i riktig rekkefølge!
Selv om din rolle krever høy grad av selvstendighet, er du en lagspiller av natur, som kommuniserer godt med de rundt deg, både internt og eksternt. Du har gode kommunikasjonsferdigheter, muntlig og skriftlig, på både norsk og engelsk.
-
Konkurransedyktige betingelser
-
Varierte og utfordrende oppgaver i et internasjonalt arbeidsmiljø med en åpen og sosial bedriftskultur
-
Utviklingsmuligheter
-
Sentral beliggenhet, med flotte og moderne lokaler
-
Et firma som er bærekraftig, og opptatt av miljø
Høres dette ut som noe for deg, og er du ledig for oppstart snarest?
Da gleder vi oss til å høre fra deg!
Om bedriften
Hos 3stepIT har vi et klart mål: å ta vare på verdens teknologi. Vi hjelper bedrifter og organisasjoner over hele verden med å anskaffe og bruke teknologi på en måte som er bærekraftig for miljøet. Vi tilbyr en helhetlig tilnærming til bruk, administrasjon og fornyelse av IT-utstyr -- kostnadseffektivt, sikkert og miljøvennlig. Vi betjener over 4 000 kunder globalt og deltar aktivt i sirkulærøkonomien ved å klargjøre og videreselge brukt IT-utstyr som vi tidligere har leid ut til bedrifter og offentlig virksomhet. På den måten forhindrer vi hvert år at mer enn en halv million enheter ødelegges eller havner på søppelfyllinger. “Taking care” er vår måte å tenke på. Vi tar vare på kundene våre, teknologien, miljøet og selvfølgelig på hverandre.
Sektor
Privat
Nettsted
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
81edf412-cb67-4d97-82c4-e2dc185a0d35
- Sist endret
7. november 2025
- Hentet fra
FINN
- Referanse
435721526
Lignende annonser
Regnskapsfører
Arbeidsgiver
Ateam Inneklimaservice AS
Sted
Oslo
Regnskapsmedarbeider | Regnskapsfører
Arbeidsgiver
Toptemp Romerike AS
Sted
Lillestrøm
Arbeidsgiver
Eurofiscalis Norway As
Sted
Oslo