Hopp til innhold

Avdelingsleder Pizzabakeren Fauske

Arbeidsgiver

Pizzabakeren Fauske

Sted

Sjøgata 74, 8200 Fauske

Stillingsannonsen er inaktiv.

Om jobben

Oppstart
Etter avtale
Stillingstittel
Avdelingsleder
Type ansettelse
Fast, heltid 100%
Arbeidstid
Skift, dagtid og kveld, alle dager

Vi søker en dyktig leder til vår avdeling på Fauske.

Stillingen innebærer å lære opp og motivere de ansatte, følge rutiner som trengs for å produsere pizza, varebestilling, vaktplaner, oppgjør, baking, renhold, mm.

Vi har åpent 7 dager i uken, så noe kvelds- og helgejobb må påregnes, i tillegg har vi utkjøring av pizza, så stillingen fordrer sertifikat klasse B.

Du trenger ikke kokkeutdanning for å jobbe hos oss, men må være interessert i å lage mat, og ha en grunnleggende forståelse av hva det innebærer å være ansvarlig på et kjøkken. Full opplæring vil bli gitt.

Om bedriften

Pizzabakeren er en av landets største og hurtigst voksende takeaway pizzakjede, med flere enn 200 pizzabakerier landet rundt.

Pizzabakeren Fauske baker og serverer supergod pizza til pizzaelskere på Fauske, butikken vår ligger i tilknytning til Amfi på Fauske, midt i sentrum. Vi har flinke ansatte og en solid kundebase, og søker nå etter en voksenperson som kan være med å lede og utvikle butikken videre.

Sektor

Privat

Annonsedata

Rapporter annonse
Stillingsnummer

7fc1f595-d031-403c-b0cc-750d7672135a

Sist endret

1. november 2026

Hentet fra

Stillingsregistrering

Referanse

7fc1f595-d031-403c-b0cc-750d7672135a

Lignende annonser

Laster lignende annonser