Hopp til innhold

Deltidsmedarbeider hos Hertz Stavanger – 30–50 %

Arbeidsgiver

Hertz Stavanger v/Auto Finans AS

Sted

Flyplassveien 215, 4055 Sola, Sola, Sandnes, Stavanger, Klepp, Time, Randaberg

Om jobben

Oppstart
Etter avtale
Stillingstittel
Skrankemedarbeider
Type ansettelse
Fast, deltid 30% - 50%
Arbeidstid
Skift, kveld, alle dager

Søk på jobben

Søk snarest mulig

Send søknad til

roy@autofinans.no

Hertz Bilutleie ved Auto Finans AS søker en serviceinnstilt deltids medarbeider til vår avdeling på Stavanger lufthavn.

Stillingsprosenten avtales med riktig kandidat. Vi ser for oss en stilling på omtrent 30--50 %. Arbeidstid vil omfatte kveld og helg, noe som kan passe godt ved siden av studier.

Stillingen passer for deg som liker kundekontakt og logistikk, har god oversikt og trives i en travel arbeidshverdag.

Arbeidsoppgaver

  • Besvare og følge opp kundehenvendelser i skranke, på e-post og telefon

  • Veilede kunder og presentere Hertz' produkter og tjenester

  • Planlegge og koordinere bilflåte ut fra reservasjonene

  • Kontrollere og følge opp leiekontrakter

  • Utføre rapportering og andre daglige kontoroppgaver

Kvalifikasjoner

  • Førerkort klasse B, innehatt i minst ett år

  • Gode norskkunnskaper og engelskkunnskaper, både muntlig og skriftlig

  • Du trives med kundekontakt og høyt tempo

  • Du er fleksibel og tar ansvar for oppgavene dine

Personlige egenskaper

  • Serviceinnstilt og imøtekommende

  • Strukturert og god til å holde oversikt

  • Positiv og løsningsorientert

  • Samarbeidsvillig

Tiltredelse etter avtale. Søknad og CV sendes til [roy@autofinans.no] (snarest mulig).

Kontaktperson for stillingen

Roy Helland

91843223

roy@autofinans.no

Om bedriften

Bli med på laget bak gode reiseopplevelser

Når noen skal på ferie, på jobb eller trenger en bil for å komme seg videre, er Hertz der. Siden oppstarten i Chicago i 1918 har Hertz vokst til å bli verdens eldste bilutleieselskap, med over 10 000 lokasjoner i mer enn 150 land og over 33 millioner bilutleier hvert år.

Hertz åpnet sin første lokasjon i Norge i 1968. I dag er Hertz Norge markedsledende, med over 500 utleiepunkter over hele landet, inkludert samtlige flyplasser. Nettverket omfatter rundt 170 corporate-utleiepunkter og cirka 250 lisenstakere.

Auto Finans AS representerer Hertz i Stavanger, Sola, Egersund, Haugesund, på Karmøy og Stord. Med mer enn 50 års erfaring innen bilutleie kjenner vi bransjen godt. Målet vårt er alltid å drive Norges beste Hertz-stasjoner. Med ekstra god kundeservice sørger vi for at både mennesker og biler kommer dit de skal.

Hos oss blir du en del av et lokalt lag med en sterk merkevare i ryggen -- og får en viktig rolle i kundenes reise.

Sektor

Privat

Del annonsen

Annonsedata

Rapporter annonse
Stillingsnummer

700710b4-f677-4694-a01a-eafcee17151c

Sist endret

17. oktober 2026

Hentet fra

Stillingsregistrering

Referanse

700710b4-f677-4694-a01a-eafcee17151c

Lignende annonser

Laster lignende annonser