Har du lyst å jobbe med fysisk arbeid? Dekk montør
N Timenes & Søn AS
Sagmyra 10, 4624 Kristiansand S, Hjemmekontor ikke mulig
Om jobben
Stillingstittel
Dekk montør
Type ansettelse
Vikariat, heltid 100%
Arbeidsspråk
Norsk
Antall stillinger
1
Søk på jobben
Frist: Søk gjerne i dag - vi intervjuer fortløpende
Høsten nærmer seg og vi trenger deg som har lyst på fysisk arbeid en periode på 6-8 uker.
Er du student eller ledig nå ? - har vi lyst å komme komme i kontakt med deg.
Vi vil gi deg den opplæringen du trenger om du har ikke har skiftet dekk tidligere. Hra du den rette innstillingen, lyst å lære, samt jobbe i ett hektisk miljø.
Arbeidsoppgaver
Arbeidstid
- Dagtid og kveld, ukedager og lørdag
- Oppstart for sesongen er ca 22 september - til slutten av november
Vi tilbyr
Høres dette ut som noe for deg? Bli med på laget!
Ta kontakt med Bente G Hansen tlf 91871714 mellom kl 0800 - 1600 i ukedager om du har spørsmål om stillingene.
For å søke på stillingene så trykk " søk her" - legg inn din CV og kort søknad
Om bedriften
N. Timenes & Søn AS ble etablert i Skippergaten i Kristiansand i 1921 av Nils Timenes. Han reparerte gummistøvler, innerslanger og bildekk. Vi reparer dekk fremdeles, og sidentidlig på 1930-tallet har vi regummiert dekk til lastebiler og busser. Å regummiere et dekk er ressursbesparende, økonomisk, miljøvennlig og fremtidsrettet. Det er vår målsetting å alltid tilby god service og gode kvalitetsdekk og felger, enten det er til privatbiler eller transportfirmaer og industri.
I dag leverer vi dekk og felger til person/varebiler, SUV/4X4, lastebiler, busser, traktorer, tilhengere, gaffeltrucker, spesialmaskiner, ATV, MC og anleggsmaskiner.
Vi har også kjettinger, durafil, liquifil, kompaktdekk, press-on ringer, vulkolan og gummibelter
Sektor
Privat
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
6a7b842d-63dd-4452-9b25-a38ebf5ea04e
- Hentet fra
FINN
- Referanse
426635406