Hopp til innhold

Brenner du for god mat? Bli med og utvikle mattilbudet hos Moseid Bakeri

Arbeidsgiver

Moseid Bakeri AS

Sted

Gjelsmoveien 1, 4619 Mosby

Stillingsannonsen er inaktiv.

Om jobben

Stillingstittel
Kokk/ produktutvikler
Type ansettelse
Fast, heltid 100%
Antall stillinger
1
Arbeidsspråk
Norsk
Brenner du for god mat? Bli med og utvikle mattilbudet hos Moseid Bakeri

Er du skikkelig glad i mat, gode råvarer og nye smaker? Da kan dette være jobben for deg.

Moseid Bakeri ønsker å satse videre på mat, og vi ser etter en kreativ og matinteressert person som vil være med og utvikle mattilbudet vårt.

Vi har brødet. Nå ser vi etter deg som vet hva vi skal fylle det med.

Du skal være med og utvikle et fristende og moderne utvalg av påsmurt, lunsj og enkle småretter som passer naturlig inn hos Moseid Bakeri.

Vi ønsker gode smaker, gode råvarer og produkter som skiller seg litt ut - samtidig som de skal være enkle å produsere og raske å ferdigstille ute i utsalgene våre.

Vi gir deg rom til å skape

Vi ønsker at du skal komme med ideer og være med på å forme tilbudet.

Hva kan vi gjøre med et skikkelig godt brød?

Hva bør ligge på focacciaen?

Hvilke varme og kalde småretter kan vi tilby?

Og hvordan lager vi noe som både smaker godt, ser fristende ut og fungerer i en travel bakerihverdag?

Du får være med hele veien - fra idé og testing til ferdig produkt i utsalg.

Samtidig må gode ideer fungere i praksis. Maten skal kunne tilberedes effektivt, holde jevn kvalitet og være enkel for medarbeiderne våre å ferdigstille ute i utsalgene.

Vi ønsker også fokus på gode råvarer, fornuftig råvarebruk, lønnsomhet og minst mulig matsvinn.

Hvem ser vi etter?

Vi ser etter deg som er oppriktig interessert i mat og som liker å skape noe nytt.

Du kan være utdannet kokk, ha erfaring fra kafé, restaurant, catering eller annen matproduksjon - men vi er først og fremst opptatt av hva du kan og hva du har lyst til å få til.

Du bør ha gode smaksløker, være kreativ og samtidig praktisk anlagt.

Bli med og skap neste kapittel hos Moseid Bakeri

Dette er en rolle for deg som ønsker å påvirke, prøve ut ideer og være med på å utvikle noe.

Vi ønsker å løfte mattilbudet vårt og skape produkter som passer sammen med bakeriet vårt - og som gir kundene enda flere grunner til å besøke oss.

Kanskje blir det din neste idé som havner i disken hos Moseid Bakeri?

Da vil vi gjerne høre fra deg.

Om bedriften

Moseid Bakeri er et familiebakeri med over 60 års historie og sterke tradisjoner innen bakerhåndverket. Vi er opptatt av gode råvarer, kvalitet og produkter vi kan være stolte av.

I dag er Moseid Bakeri i spennende utvikling. Vi har bygget nytt bakeri og produksjonslokaler, samtidig som vi tar vare på historien og håndverket som har vært en del av bakeriet gjennom generasjoner.

Nå ønsker vi å utvikle mattilbudet vårt videre. Med godt brød som utgangspunkt vil vi skape et enda bedre utvalg av påsmurt, lunsj og småretter -- og vi ser etter en person som har lyst til å være med på denne utviklingen.

Hos oss blir du en del av et lokalt bakeri med korte beslutnings veier, godt arbeidsmiljø og mulighet til å påvirke.

Sektor

Privat

Annonsedata

Rapporter annonse
Stillingsnummer

69ad469d-2cba-4332-8275-1f2c43e32ba8

Sist endret

29. september 2026

Hentet fra

FINN

Referanse

476606099

Lignende annonser

Laster lignende annonser