Vil du hjelpe flere med å sove bedre?
TEMPUR SEALY NORGE AS
Rådhusgata 26, 0151 Oslo, Hjemmekontor ikke mulig
Om jobben
Stillingstittel
Butikkmedarbeider
Type ansettelse
Fast, deltid 60%
Arbeidstid
Dagtid og kveld, lørdag
Arbeidsspråk
Norsk
Antall stillinger
1
Søk på jobben
Søk senest lørdag 20. september
Vi søker vi nå etter en ny butikkmedarbeider på 60 % til vår Sleep Store i Rådhusgata og til bolig, interiør og livsstils messer rundt om i Norge.
De gode kundeopplevelsene kommer alltid først hos oss, og i rollen blir du en rådgiver for kunder som oppsøker vår Sleep Store og besøker våre messer. Som butikk- og messemedarbeider er din oppgave å veilede kunder til å finne den perfekte søvnløsningen -- alt fra senger og madrasser til puter og annet tilbehør.
Vi ser etter deg som:-
er trygg og fremoverlent i rollen som relasjonsbygger og selger. En forutsetning for å lykkes er at du får energi av å snakke med mennesker, og møter kunder med et nysgjerrig mindset.
-
har god formidlingsevne og evner å lytte og forstå kundens behov - for deretter å omsette det til salg av gode løsninger.
-
ønsker å være en ambassadør for en sterk merkevare og trives med å jobbe i faghandel.
-
er kreativ og initiativrik når det kommer til salgsfremmende løsninger, og som skaper entusiasme og trivsel blant kunder og kollegaer.
-
er løsningsorientert og drives av å skape resultater.
Arbeidsoppgavene består av salgsrådgivning, mersalg og salg av tilbehør i vår Sleep Store, og ute på våre messer. Samtidig vil du drive med oppfølging av kunder på telefon under og etter salg. Vi selger løsninger av høy kvalitet, og god service og oppfølging er en del av det våre kunder forventer. Videre vil du ta del i den daglige jobben med å holde butikken representativ og innbydende til enhver tid. Vi tror du har en løsningsorientert og ansvarlig tilnærming i rollen din og at du stiller med god arbeidsmoral og sterke samarbeidsevner, både når du er på jobb i butikken og når du representerer Tempur på messer. Du blir en del av et engasjert team og et motiverende arbeidsmiljø i Norge.
Hva har du i erfaringssekken din:-
du har nødvendig erfaring med salg og kundeservice.
-
du må gjerne ha erfaring med salg av kapitalvare og løsninger til hjemmet, f.eks. belysning, elektronikk, kjøkken, møbler etc.
-
det er ekstra pluss om du også har helsefaglig bakgrunn, men det er ikke et krav.
Det aller viktigste er at du er nysgjerrig, lærevillig og har et sterkt ønske om å utvikle både deg selv og virksomheten du jobber i.
Hvorfor velge Tempur?
Tempur er et unikt materiale utviklet fra NASA-teknologi, designet for å tilpasse seg kroppens form og gi optimal støtte og komfort. Produktene, inkludert madrasser og puter, er anerkjent for å forbedre søvnkvaliteten ved å redusere trykkpunkter og absorbere bevegelser.
Hos oss blir du en del av en global merkevare som brenner for å forbedre søvnkvaliteten til mennesker verden over. Vi etterlever våre verdier -- lidenskap, nyskapning, kundefokus og ansvarlighet -- i alt vi gjør. Som ansatt i Tempur skal du arbeide for vår visjon: Forbedre søvnen til flere mennesker, hver natt, over hele verden.
Stillingen innebærer varierte arbeidstider (dag, kveld og helg). Stillingen medfører noe reisevirksomhet når man bidrar på våre messer. Du vil også få muligheten til å delta på kurs og opplæring for videreutvikling.
Høres dette ut som noe du bil være en del av? Da ser vi frem til å høre fra deg!Om bedriften
Sektor
Privat
Nettsted
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
5e76d762-5a9e-48ec-be47-632602a50dcc
- Hentet fra
FINN
- Referanse
423883696