Liker du kino, bowling, bading eller shopping? Da er du min nye assistent
JAG Assistanse AS
Larvik, Norge, 3271 Larvik
Om jobben
Stillingstittel
Liker du kino, bowling, bading eller shopping? Da er du min nye assistent
Type ansettelse
Fast, deltid
Arbeidsspråk
Norsk
Antall stillinger
1
Arbeidssted
Hjemmekontor ikke mulig
Søk på jobben
Frist: 26-11-2025
Alternativt kan du sende søknad via e-post til dagfinn.isaksen@jagassistanse.no
Jeg er ei jente på 29 år som trenger ny fast assistent. Det er nå ledig en mindre deltidsstilling med mulighet for å jobbe mer og øke opp etter hvert.
Jeg er blid, positiv og har mye humor, men har store fysiske utfordringer og trenger hjelp til det meste. Jeg sitter i elektrisk rullestol og bruker alternativ kommunikasjon (Tobii), noe som innebærer at jeg skriver det jeg skal si og det leses opp.
Jeg liker å finne på ting som kino, bowling, bading, shopping og turer, eller bare å slappe av hjemme med en film. Det viktigste er uansett at jeg er i godt selskap, at assistentene mine er varme og omsorgsfulle, og har glimt i øyet. En lett og spøkefull tone betyr mye for meg.
På grunn av stillingens art, foretrekkes kvinnelige søkere med kjennskap til trender for unge. Jeg har egen leilighet sentralt i Larvik.
Arbeidsoppgaver
• Daglig personlig bistand. Dette innebærer blant annet bistand ved måltider, dusj, toalettbesøk, påkledning og annen personlig hygiene.
• Sosialt samvær vil utgjøre en stor del av arbeidet. Du vil også kunne bistå og delta ved familiære sammenkomster og kjærestebesøk.
• Praktisk bistand i det daglige. Dette omfatter matlaging, klesvask, og alt annet som trengs å gjøres i et hjem.
Personlige egenskaper vektlegges, jeg søker deg som er:
• Rolig og tålmodig
• Sosial, med gode kommunikasjonsevner og liker å finne på ting
• Liker hjemlige sysler som å lage mat og holde orden
• Initiativrik, pålitelig og samvittighetsfull
• Humoristisk og liker å holde en spøkefull og lett tone.
Krav i stillingen:
• Plettfri vandel/politiattest
• Gode norskkunnskaper, da dette er et krav fra oppdragsgiver
• Førerkort automatisk
Fast mindre deltidsstilling med mulighet for å jobbe mer og øke opp etter hvert. Det er i tillegg ekstra behov for bemanning hele februar og deler av mars 2026.
Som personlig assistent i JAG utgjør du en forskjell hver dag, og personlig egnethet er avgjørende.Kontaktperson for stillingen
Dagfinn Isaksen
Om bedriften
JAG Assistanse AS (JAG) er en ideell leverandør av brukerstyrt personlig assistanse (BPA) og styrer etter non-profitt prinsippet. JAG har bred kompetanse på organisering av BPA-tjenester, spesielt for personer med sammensatte funksjonsnedsettelser, hvorav en kan være av kognitiv art. Vi arbeider for at alle uavhengig av funksjonsnedsettelse skal kunne leve sine liv fullt ut på egne vilkår, og skreddersyr hver enkelt BPA-ordning.
JAG er landsdekkende og arbeidsgiver for over 800 ansatte, og det legges stor vekt på kvalitetssikring, opplæring og videreutvikling. Verdigrunnlaget i JAG bygger på Independent Living og grunnleggende menneskerettigheter, som også gjenspeiles i JAGs kulturkode.
Sektor
Privat
Nettsted
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
5de1b122-099b-40e6-8fd7-3e875d7afca6
- Hentet fra
Jobylon
- Referanse
JBL_316798