Har du lyst til å jobbe på Fornebuklinikken?
Fornebuklinikken AS
Fornebuveien 50, 1366 Lysaker
Om jobben
- Stillingstittel
- Anestesisykepleier
- Type ansettelse
- Fast, heltid 100%
- Arbeidsspråk
- Norsk
- Antall stillinger
- 1
- Arbeidssted
- Hjemmekontor ikke mulig
Søk på jobben
Søk snarest mulig
-
100% stilling dagtid, 4 dagers uke
-
Regelmessig arbeidstid mandag - torsdag, med fri hver fredag, helg og alle helligdager.
-
Konkurransedyktige betingelser
-
Pensjonsforsikring i KLP
-
Et spennende faglig miljø og meget dyktige kollegaer.
-
Fri med lønn hele romjulen og hele påskeuken i tillegg til sommerferie.
-
5 ukers sommerferie.
-
Erfaren autorisert sykepleier med videreutdanning som anestesisykepleier
-
Selvstendig, engasjert og faglig dyktig
-
Lærevillig
-
Positiv, godt humør og gode samarbeidsevner
-
Personlig egnethet vektlegges
Vi har et høyt faglig fokus og krav til kvalitet i tjenesten. Våre sykepleiere har lang erfaring og stor faglig interesse. Dersom du ikke har erfaring innenfor kosmetisk plastikkirurgi eller plastikkirurgi generelt, vil vi gi deg den nødvendige opplæringen.
Annet:-
God kantineordning
-
Mulighet for rimelig leie av parkeringsplass i garasje
Om bedriften
Fornebuklinikken er Norges første kompetansesenter for kosmetisk kirurgi, etablert i 1984. Hvert år utfører vi flere tusen behandlinger på kvinner og menn. Vi utfører alle våre operasjoner og kosmetiske behandlinger etter anerkjente medisinske metoder, og med høy kvalitet for et best mulig resultat for våre pasienter.
Vi holder til i moderne og delikate lokaler, utrustet med det beste medisinske utstyret. Vi har sentral beliggenhet, god offentlig kommunikasjon, og tilbyr i tillegg gratis parkering til våre pasienter.
Våre kirurger, anestesileger, spesialsykepleiere og kosmetiske sykepleiere har topp formell kompetanse i sine fagfelt. Vi har gjennomgående meget fornøyde pasienter og svært få komplikasjoner. Forekomsten av postoperative blødninger og infeksjoner er under 1 promille. Vi har 24 timers døgnberedskap i forbindelse med våre behandlinger og er tilgjengelige 365 dager i året.
Fornebuklinikken tilstreber at pasientene får personlig service, og blir ivaretatt på beste mulige måte både før- og under og etter operasjonen.
Fornebuklinikken er sertifisert etter NS-ISO 9001 -- 2008 standard.
Sektor
Privat
Nettsted
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
51f3a1f5-e933-440a-add3-f24e0db39235
- Sist endret
10. november 2025
- Hentet fra
FINN
- Referanse
435889100
Lignende annonser
Operasjonssykepleier
Arbeidsgiver
Aleris Frogner
Sted
Oslo
Operasjonssykepleier Rogaland
Arbeidsgiver
Dignus Medical
Sted
Oslo
Velværeterapeut og/eller hudpleier
Arbeidsgiver
Best of You Beauty Center
Sted
Oslo