Hopp til innhold

Ekstrahjelp - Backstube Stavanger

Arbeidsgiver

Dely AS Backstube Stavanger Stasjon

Sted

Jernbaneveien 3, 4005 Stavanger

Om jobben

Stillingstittel
Ekstrahjelp - Backstube Stavanger
Type ansettelse
Annet, deltid 0%
Antall stillinger
1
Arbeidsspråk
Norsk eller engelsk

Søk på jobben

Søk senest mandag 30. november

Backstube søker flere smilende og serviceinnstilte kollegaer til butikkene våre i Stavanger. Vi intervjuer og ansetter fortløpende, så ikke nøl med å søke dersom du synest dette høres interessant ut!

Hvem er du?
Du liker å ta vare på gjester og bidra til at teamet fungerer godt. Du har god arbeidskapasitet, trives i et internasjonalt arbeidsmiljø med høyt tempo og håndterer stress på en god måte. Du samarbeider godt, men er også trygg på å jobbe selvstendig og ta initiativ. Det er viktig for oss at du forstår betydningen av kvalitet, hygiene og god kundeservice. Du er over 18 år og kan kommunisere godt både på norsk og engelsk. Erfaring fra lignende arbeid er en fordel, men ikke et krav – vi ser etter potensial og gode personlige egenskaper.

Arbeidsoppgaver
Hos oss vil du møte kunder, hjelpe dem i kassen, gi råd og bidra til mersalg. Du lager og baker ulike typer bakverk, smører baguetter og fyller på varer og drikke. Du sørger for at kjøkken, lager og sitteområder er rene og ryddige, og du følger våre rutiner for kvalitet, hygiene og sikkerhet. Noen vakter innebærer å åpne eller stenge butikken.

Mer informasjon
Vi gir grundig opplæring og gode utviklingsmuligheter i et selskap som vokser. Vaktene varer mellom 5 og 7,5 timer, og arbeidstiden ligger mellom 05:30 og 21:00. Vi har ulike vakttyper gjennom dagen, og du må regne med arbeid annenhver helg. Noen ganger jobber du sammen med kollegaer, andre ganger står du alene og har ansvar for hele butikken.


Link til søknadsskjema: Søk her

Kontaktperson for stillingen

Caroline Hofsøy

Store Manager

caroline.hofsoy@backstube.no

Om bedriften

DELY AS Dely er Norges ledende serveringskjede, og driver kjente nasjonale merkevarer som Peppes Pizza, Backstube, La Baguette, Kjøkken & Kaffe, Fattigmann og Eataly, i tillegg til internasjonale merkevarer som Starbucks® og TGI Fridays™. Med 185 restauranter og kafeer over hele landet, 2800 medarbeidere og en årlig omsetning på rundt 2 milliarder kroner, er vi en sentral aktør i norsk serveringsbransje. Vårt servicekontor ligger på Solli Plass i Oslo og huser rundt 70 ansatte som støtter og utvikler konsernets konsepter. Her deler vi også lokaler med søsterselskapet Scandza, hvor vi samarbeider tett om utvikling og distribusjon av Peppes-produkter til dagligvare- og convenience-markedet. I dag er Dely AS et datterselskap av Jordanes – en av Norges mest spennende næringsmiddelaktører, med sterk posisjon i både FMCG og restaurantmarkedet i Norge og Norden. Konsernet er i vekst, og vi har ambisiøse planer for fremtiden.

Sektor

Privat

Del annonsen

Annonsedata

Rapporter annonse
Stillingsnummer

47caa23c-03a0-4f98-84da-7e42a1c8c051

Sist endret

21. oktober 2026

Hentet fra

visma-easycruit

Referanse

3672331_252003_no

Lignende annonser

Laster lignende annonser