Serviceinnstilte sjåfører søkes til kjøring av elever, crewskifter, skoleturer, fotballturer og div. oppdrag.
Haugaland Taxi As
Spannavegen 144, 5535 Haugesund, Bokn, Haugesund, Karmøy, Suldal, Tysvær, Vindafjord, Bømlo, Etne, Stord, Sveio, Hjemmekontor ikke mulig
Om jobben
Stillingstittel
Sjåfør
Oppstart
Etter avtale
Type ansettelse
Fast, heltid 100%
Arbeidstid
Dagtid, kveld og natt, alle dager
Arbeidsspråk
Norsk
Antall stillinger
8
Søk på jobben
Søk snarest mulig
Alternativt kan du sende søknad via e-post til thor.helge@08181.no
Oppdragsmengden øker og vi trenger å utvide våre sjåførteam.
Krav til stillingen:
-
Førerkort klasse D eller D1.
-
Yrkestransportbevis.
-
Kjøreseddel for personbefordring.
Kjøreordrer og mesteparten av dialog mellom administrasjon og sjåfører foregår skriftlig på norsk. Derfor kreves gode norskkunnskaper.
Månedslønn og ordnede arbeidsforhold.
Vi søker deg som trives med å være i kontakt med mennesker, samt er pålitelig og evner å bidra til godt miljø på arbeidsplassen.
Vi prøver å tilpasse arbeidstid og stillingsprosent til den enkelte arbeidstaker.
Kontaktperson for stillingen
Om bedriften
Haugaland Taxi er den største drosjesentralen på Haugalandet.
Vi utfører nærmere 2000 oppdrag pr. døgn. Våre største kunder er Pasientreiser, Kolumbus, Haugesund og Karmøy kommuner og flere aktører innen det private næringslivet på Haugalandet og søre del av Vestland fylke.
Hovedkontoret vårt ligger i Spannavegen 144 i Haugesund. Her har vi sentralbord, bussavdeling, administrasjon, teknisk avdeling og serviceavdeling.
Haugaland Taxi har til rådighet nærmere 150 kjøretøy, der ca. 50 av disse er tilrettelagt for rullestolbrukere.
Sektor
Privat
Nettsted
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
47a9a6c6-a64e-431e-a89a-4ae943f117a2
- Hentet fra
Stillingsregistrering
- Referanse
47a9a6c6-a64e-431e-a89a-4ae943f117a2