Hopp til innhold

Vi søker pizzaentusiaster til Fornebu!

Arbeidsgiver

DP Norway AS

Sted

1331 Fornebu

Om jobben

Stillingstittel
Medarbeidere
Type ansettelse
Fast, deltid
Antall stillinger
6
Arbeidsspråk
Norsk

Søk på jobben

Søk senest onsdag 20. mai

Jobben i Domino's går ut på å produsere og levere ferske og varme pizzaer av ypperste kvalitets til våre kunder på under en halvtime. Våre ansatte sier at de trives på jobben i Domino's fordi det er et godt samhold i teamet og gøy på jobb. Det er til tider veldig hektisk med masse kunder og høyt trykk og derfor ser vi etter deg som trives med tempo og hektiske dager. Du er utadvendt og liker å jobbe med mennesker, for Domino's handler om mennesker både med tanke på samarbeid i team og i kundekontakt. Du er bevisst på din rolle som en god ambassadør for din arbeidsgiver, alle ansatte i Domino's er viktige og representerer merkevaren når dere bærer uniformen og leverer rykende fersk pizza i Domino's profilerte kjøretøyer.

Hos oss er det viktig å skape gode kundeopplevelser, for Domino's Pizza har som mål å være valg nummer en i Norge når du craver pizza. For å nå våre mål trenger vi engasjerte ansatte slik som DEG! 

Akkurat nå søker vi etter medarbeidere til vår nye butikk på Fornebu

Hvem er du?

Først og fremst må du ha LYST til å jobbe i Domino’s – resten kan vi lære deg! Det er en fordel om du er en pizzaelsker, men ikke et must. Det vi imidlertid er opptatte av er at du er nøyaktig i arbeidet og har en lidenskap rundt det å levere kvalitet til kunder. 

Vi setter pris på om du er fleksibel og kan stille opp når det trengs slik at våre kunder alltid mottar kvalitetspizza og at vi når våre servicemål. Vi er på utkikk etter ansatte som legger stolthet i arbeidet og har både engasjement, glede og serviceinnstilling som smitter over på både kollegaer og kunder.

Dette får du når du starter hos oss:
  • Varierte arbeidsdager hvor du har muligheten til å kunne veksle mellom arbeidsoppgaver som å tilberede pizzaer, betjene kunder eller å kjøre ut mat til kunder som har bestilt hjemkjøring og løpende arbeidsoppgaver i driften
  • God opplæring og oppfølging
  • Gode utviklings- og karrieremuligheter om du er motivert for det
  • Et ordnet arbeidsforhold i en bedrift som bryr seg om sine medarbeidere
  • Gode lønnsbetingelser


Send oss søknad i dag, vi rekrutterer fortløpende!

Kontaktperson for stillingen

Nadia Akhtar

Store Manager

+4798406066

nadia.akhtar@dominos.no

Om bedriften

Domino’s er verdens største pizzabrand, med over 20 000 restauranter i mer enn 90 markeder. I Norge har vi vokst raskt siden 2014 og har i dag 43 butikker over hele landet hvorav de fleste er franchisedrevet. 
Hos oss handler det ikke bare om pizza - det handler om mennesker. Vi er en uformell og inkluderende organisasjon som er opptatt av samarbeid, trivsel og å ha det gøy sammen på jobb. 

Sektor

Privat

Del annonsen

Annonsedata

Rapporter annonse
Stillingsnummer

3ebe6fad-86b1-4511-ac61-5942ba681c85

Sist endret

24. april 2026

Hentet fra

recman

Referanse

474283

Lignende annonser

Laster lignende annonser