Sjåfører til betongtransport - Lillehammer og Vinstra
Gudbrandsdal Betongtransport AS
Rustmovegen 40, 2640 Vinstra, Hjemmekontor ikke mulig
Om jobben
Stillingstittel
Betongbilsjåfør
Type ansettelse
Fast, heltid 100%
Arbeidsspråk
Skandinavisk
Antall stillinger
4
Søk på jobben
Søk senest onsdag 15. oktober
Arbeidet vil bestå i transport og levering av betong til store og små anleggsplasser, samt daglig vedlikehold av bil og utstyr.
Vi ønsker oss ansvarsfulle og løsningsorienterte sjåfører med stå på vilje. Du må kunne kommunisere med oss og våre kunder på skandinavisk.
Du må ha førerkort klasse C og godkjent YSK. Det er en fordel om du har erfaring fra betongkjøring eller annen transport fra tidligere, men all nødvendig opplæring vil bli gitt.
Vi tilbyr et godt arbeidsmiljø i en solid bedrift i stadig vekst med sterkt fokus på service, sikkerhet, orden og kvalitet i alle ledd.
Om bedriften
Gudbrandsdal Betongtransport AS har 25 betongbiler/betongpumper som utfører transport- og pumpeoppdrag for Betong Øst AS sine avdelinger på Oppdal, Vinstra, Lillehammer og Rudshøgda. Betong Øst er en av de ledende produsentene av ferdigbetong i Norge med 21 avdelinger i Viken, Innlandet og Trøndelag, og har ca 230 medarbeidere og ca 980 mill i omsetning. Betong Øst er ikke som andre - vår betong er en merkevare. Betongserien DØNN er som støpt til alle formål.
Sektor
Privat
Nettsted
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
3881844f-cb48-4e54-a2bf-8a1a8478fe10
- Hentet fra
FINN
- Referanse
429439456