Hopp til innhold

Vi søker elektronikkingeniører - er du vår nye kollega?

Arbeidsgiver

Circle Consult

Sted

Universitetsgata 2, 0164 Oslo

Om jobben

Stillingstittel
Elektroingeniør
Type ansettelse
Fast, heltid 100%
Antall stillinger
2
Arbeidsspråk
Norsk eller engelsk

Søk på jobben

Søk snarest mulig

Vi søker dyktige elektronikingeniører for å styrke vårt team på 30+ ingeniører. Circle Consult er et utviklings- og konsulenthus som har levert konsulentløsninger av høyeste kvalitet til mange store og små bedrifter gjennom 25 år. Selskapet ble opprinnelig startet i Danmark, har i dag fem forskjellige lokasjoner hvor nyeste utvidelse er midt i Oslo sentrum.

Du vil oppleve et inspirerende arbeidsmiljø og et sterkt fellesskap blant kollegaene. Til tross for at vi er fordelt over flere lokasjoner har vi svært gode rutiner for både kunnskapsdeling og sparring i hverdagen, i tillegg til sosialisering og jevnlige arrangementer sammen.

I tillegg til å få muligheten til å utnytte dine tekniske ferdigheter på en rekke spennende og utfordrende oppgaver, vil du også være med på vår reise med å utvide bedriften i Norge.

I tillegg til å bibra med konsulentytelser for kunder så har vi også in-house utvikling av spennende produkter som du har mulighet for å jobbe på.

Dine primære oppgaver vil være:
  • Designe skjematikk og PCB, for eksempel i Altium eller Orcad/Allegro

  • Gjennomføre simuleringer og målinger

  • Følge prosjekter fra prosjektoppstart til produksjon og test, med løpende kontakt med kunden

  • Dokumentasjon og tegninger

  • Oppgaver gitt av kunder

Vi forventer at du:
  • Er blant de beste innenfor ditt felt

  • Tar eierskap og ansvar for oppdatering av produkter, dokumentasjon og design

  • Har et stort ønske om å lære nye metoder og drives av å konstant bli bedre

  • Er klar for å ivareta konsulentoppgaver fra vårt kontor så vel som ute hos kunder

  • Har 5+ års relevant erfaring, noe som er et pluss, men ikke et krav

  • Har erfaring med E-CAD-verktøy, gjerne Cadence og/eller Altium

  • Har erfaring med design av digital og analog elektronikk

  • Har erfaring med å få produsert PCB-er og kan ivareta kommunikasjon med PCB-fabrikk og EMS

Dette tilbyr vi:
  • Mulighet for personlig og faglig utvikling

  • Gode arbeidsprosesser og modne standarder og prosedyrer

  • Frihet under ansvar

  • Gode kollegaer

Hvis dette høres ut som noe for deg send oss din søknad og CV via Finn eller direkte til jobb@circleconsult.no

Vi holder samtaler fortløpende.

Tiltredelse snarest mulig.

Vi gleder oss til å høre fra deg.

Om bedriften

Circle Consult er et utviklings- og konsulenthus som leverer konsulentløsninger av høyeste kvalitet.

Stiftet i Danmark i 2001 og nå fordelt over fire lokasjoner i danske byer og nylig ved St. Olavs Plass i Oslo. Vårt team består av over 50 ansatte hvor 30+ er ingeniører, både innenfor elektronikk, software og maskin.

Vi har levert avancerte systemer innen bl.a. computer vision og machine learning, forsvarsteknologi, high-speed kamera, radarteknologi, landbrukutstyr, høreapparat mm.

Sektor

Privat

Del annonsen

Annonsedata

Rapporter annonse
Stillingsnummer

33a36eb2-7366-40c3-9d26-183b14169635

Sist endret

22. september 2026

Hentet fra

FINN

Referanse

473889412

Lignende annonser

Laster lignende annonser