Hopp til innhold

Bli en del av et kompetent team hvor det er høyt tempo, mye latter og mulighet for å påvirke

Arbeidsgiver

Ontime Networks AS

Sted

Gjerdrums vei 11, 0484 Oslo

Om jobben

Stillingstittel
Innkjøps- og kvalitetsingeniør
Type ansettelse
Fast, heltid 100%
Antall stillinger
1
Arbeidsspråk
Norsk

Søk på jobben

Søk senest søndag 27. september

OnTime Networks er et norsk teknologiselskap i sterk vekst, som nå leter etter en person som vil ha hovedfokus på innkjøp og kvalitetssikring av kretskort fra våre produksjonspartnere. Rollen er nyopprettet og kombinerer teknisk forståelse, leverandøroppfølging og kvalitetsarbeid. Gjennom tett samarbeid mellom interne fagmiljøer og eksterne leverandører vil du få en viktig rolle i å sikre at produksjonsavdelingen vår har det de trenger, og at kundene våre får det de forventer. Vi ser derfor etter deg som motiveres av å forstå tekniske detaljer, bygge gode leverandørrelasjoner og finne løsninger når utfordringer oppstår.

Hos oss blir du en del av et kompetent arbeidsmiljø med høyt tempo, stort ansvar og gode muligheter til å påvirke. Fra hovedkontoret i Nydalen, hvor produktene våre både utvikles og produseres, får du arbeide tett på hele verdikjeden og samarbeide med kollegaer på tvers av organisasjonen.

Arbeidsoppgaver

Som vår innkjøps- og kvalitetsingeniør vil du blant annet:

  • Innhente tilbud på kretskort, komponenter og kabler
  • Håndtere kvalitetsavvik og leverandørreklamasjoner på kretskort og kabler
  • Følge opp underleverandører og produksjonspartnere for å sikre at leveranser kommer til riktig tid og med rett kvalitet
  • Sikre at vår tekniske dokumentasjon er fullstendig og blir forstått av produksjonspartner
  • Bidra med innkjøp og leverandøroppfølging til prototype- og utviklingsprosjekter for R&D-avdelingen
  • Identifisere og kvalifisere nye produksjonspartnere og leverandører
  • Koordinere endringsforespørsler relatert til EOL (End of Life) på elektroniske komponenter.
  • Bidra til kontinuerlig forbedring av kvalitet, leverandøroppfølging og innkjøpsprosesser
  • Oppdatere og vedlikeholde masterdata i ERP system
  • Rapporterer direkte til Chief Supply Chain and production Officer.
  • Hovedarbeidssted ved våre kontorer i Nydalen. Det kan forekomme noe reiseaktivitet.
  • Kvalifikasjoner Vi ser etter deg som har:
  • Høyere utdanning med hovedfokus på elektronikkfag, lang relevant arbeidserfaring kan kompensere for manglende utdannelse.
    • Minimum 2 års arbeidserfaring fra kretskort produksjon/design, kvalitetsarbeid eller innkjøp.

    • Kunnskap om relevante IPC-standarder

  • Gode IT-kunnskaper
  • Gode norsk- og engelskkunnskaper, både muntlig og skriftlig
  • Hvorfor velge OnTime Networks?

    OnTime Networks utvikler avanserte og robuste nettverksløsninger som brukes i svært krevende miljøer der kvalitet, sikkerhet og pålitelighet er avgjørende. Siden etableringen i 2000 har vi opparbeidet en internasjonal kundebase, som fortsetter å vokse. Derfor trenger vi stadig flere dyktige medarbeidere, som ønsker å være en del av et arbeidsmiljø hvor beslutningsveien er kort og mulighetene er mange.

    Hos oss får du:
  • Stor påvirkningskraft og korte beslutningsveier
  • Et kompetent og engasjert arbeidsmiljø
  • Gode muligheter for faglig og personlig utvikling
  • Fleksitid med kjernetid 09:00-15:00
  • Gratis kantine
  • Tilgang til gratis treningsrom tilhørende kontorlokalet
  • Er du motivert fra rollen? Da ønsker vi at du sender inn søknadstekst og laster opp dine karakterutskrifter

    Om bedriften

    Sektor

    Privat

    Del annonsen

    Annonsedata

    Rapporter annonse
    Stillingsnummer

    2e8eaa6f-b802-4b18-a660-b89a50ff413e

    Sist endret

    11. september 2026

    Hentet fra

    FINN

    Referanse

    475818318

    Lignende annonser

    Laster lignende annonser