Pota Madre
Pota Madre
Karmsundgata, 5529 Haugesund, Hjemmekontor ikke mulig
Om jobben
Stillingstittel
Avdelingsleder + Heltidsansatte
Type ansettelse
Fast, heltid 100%
Antall stillinger
1
Søk på jobben
Søk snarest mulig
Er du glad i å jobbe I høyt tempo, trives med ansvar, og er en naturlig leder? Da tror vi du vil passe rett inn teamet vårt!
Vi leter etter både ansvarsfulle ledere, og service innstilte folk som vil jobbe som avdelingsleder, eller en fast stilling som pote-montør.
Vårt nyeste prosjekt er å starte opp en ny vogn I Haugesund I Karmsundsgate den 01. November. Siden denne vognen blir enda lengre vekke enn noen av de andre, søker vi nå etter både fast ansettelse som Pote-montør, men også avdelingsleder for vognen.
Stillingen vi tilbyr som avdelingsleder vil innebære å jobbe som pote-montør, ansvar for alt I vogn, personale, opplæring av nyansatte, oppfølging av rutiner, varebestilling, og kvalitetssikring, uten å glemme problemløsning. Alt i tett samarbeid med Driftsjef.
Denne stillingen krever en viss egnethet, hvor vi leter etter noen som klarer å sjonglere mange baller I luften, og får ting gjort effektivt og ordentlig, selvsagt med god støtte fra driftsjef og administrativt team.
Om du som leser ikke ønsker ansvar, men likevell vil bli med på teamet vårt ønsker vi gjerne å høre fra deg også. Jobb I fulltid, deltid, eller ekstrahjelp er fullt mulig. Jobben vil innebære service og kundebehandling samt produksjon. Det er ingen pålagte erfaringer/kvalifikasjoner for stilling som pote-montør, men vi ser etter noen som er utadvent, jobber godt og effektivt alene og I lag med andre, samt bidrar til et godt arbeidsmiljø.
Om bedriften
Siden Oktober 2024, har Pota Madre utviklet seg og vokst med stor fart. På bare 9 måneder har selskapet startet opp 8 ulike vogner på forskjellige lokasjoner, hvorav én I USA, på under et år. Vi er med andre ord et selskap med stor vekst, og dermed store muligheter for videre utvikling og potensiale.
Det vi tilbyr:
-
God lønn
-
Fast arbeidstid, med unntak av opplæring av nyansatte. Vi er åpen for å forme hverdagen etter hva arbeidstaker ønsker
-
En variert hverdag med litt administrativt kontor med hovedfokus i service
-
God opplæring -- alt fra små detaljer til det store bilde.
-
Være med å forme selskapet
-
Mulighet for vekst og mer ansvar
-
Eksepsjonellt hyggelige kunder (et stort pluss!)
-
Potensiell bonusavtale om arbeidstaker presterer.
Vi tar mye stolthet I produktet vi serverer og produserer, hvor mye arbeid har gått inn i å lage oppskriftene, finpusse, og ikke minst kvalitetssikre alle stegene I prosessen fra råvare til produksjonsskjøkken, matlaging I vogn, og til slutt servering. Denne jobben handler I stor grad om å være med på å videreutvikle struktur, system I vogn, opplæringsmetode, og kvalitetssikring.
Om du tror du vil trives med disse utfordringene, og magefølelsen sier du vil gjøre en god jobb, vil vi gjerne høre fra deg!
Opplæring av avdelingsleder ønskes å gjennomføres en uke (eller tidligere) før åpning av vogn I haugesund, hvor det er ønskelig at arbeidstaker kommer til bergen. Eventuelle kostnader vil bli dekket av arbeidsgiver.
Sektor
Privat
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
2682296c-7ccb-40de-aa53-e80dc6c3b3ae
- Hentet fra
FINN
- Referanse
426207530