Hopp til innhold

NAF Øvingsbane søker leder til banen i Mo i Rana

Arbeidsgiver

NAF Øvingsbaner

Sted

Røvassdalveien 75, 8615 Skonseng

Om jobben

Stillingstittel
Baneleder
Type ansettelse
Fast, heltid 100%
Antall stillinger
1
Arbeidsspråk
Norsk

Søk på jobben

Søk senest mandag 2. november

Vår baneleder vil snart nyte pensjonistlivet, og vi søker derfor en engasjert og allsidig leder til banen.

Hva skal du gjøre?
Som baneleder skal du utvikle og drifte øvingsbanen i tråd med våre ambisjoner. Til daglig vil du ta imot kunder, klargjøre og vedlikeholde øvingsbaneområdet, undervisningsmateriell og bygninger. Du er også opptatt av å bidra i NAFs trafikksikkerhetsarbeid, også i samarbeid med Statens Vegvesen. Du vil ha ansvar som for bemanningsplanlegging og daglig ledelse av vikarteamet på banen.

Er dette deg?
Du er utadvendt og oppnår god kontakt med kunder. En lagspiller som trives med å kombinere ledelse, struktur og praktisk arbeid.
Du har erfaring med driftsrelaterte oppgaver, er selvgående og arbeidsom. I tillegg er du nevenyttig, praktisk og liker å jobbe ute. Jobber systematisk, er ryddig og håndterer digitale verktøy.
Du er en som tar ansvar, skaper orden og bidrar aktivt med å videreutvikle NAF Øvingsbaner og eget anlegg.

Hva med oss?
Våre verdier nyskapende, hjelpsom og ansvarlig kjennetegner NAF, og det må du identifisere deg med. Vårt gode omdømme består fordi alt vi gjør tåler dagens lys. Vi trigges av endringer, har et stort spenn i vår kompetanse og hjelper hverandre til og lykkes.

Ta gjerne kontakt for informasjon om stillingen. Vi ser frem til å høre fra deg:)

Om bedriften

Norges Automobil-Forbund - NAF er en av Norges mest kjente merkevarer og omsetter for over 1.4 milliarder kroner. Vi har over 550 motiverte medarbeidere og et stort antall frivillige og engasjerte tillitsvalgte. NAF representerer en halv million medlemmer og har som Norges største interesseorganisasjon for trafikanter, stor påvirkningskraft i samferdselspolitikken. NAF er en digitalt moden organisasjon og ligger langt fremme på teknologifronten med en rekke digitale tjenester, skybaserte løsninger og en felles tjenesteplattform. NAF er i en transformasjonsprosess mot en fleksibel organisasjon basert på team og agile prinsipper.

Ved NAF Øvingsbaner foregår det obligatoriske sikkerhetskurs på bane for førerkort kl. B. I tillegg arrangeres kurs og aktiviteter innen trafikksikkerhet tilpasset forskjellige alders- og interessegrupper.

Sektor

Privat

Del annonsen

Annonsedata

Rapporter annonse
Stillingsnummer

21206bb8-c0ba-43de-9cec-3f026d5c2fb3

Sist endret

16. oktober 2026

Hentet fra

FINN

Referanse

478562753

Lignende annonser

Laster lignende annonser