Servicetekniker kjøling/ventilasjon
GK Norge
Storgata 178, 2615 Lillehammer, Hjemmekontor ikke mulig
Om jobben
Type ansettelse
Fast, heltid 100%
Arbeidsspråk
Norsk
Antall stillinger
2
Søk på jobben
Vi i GK drives av å utvikle, bygge og drifte smarte og tekniske løsninger som reduserer klimabelastningen fra gamle og nye bygg. Uansett hvilken type bygg vi jobber med, finner vi løsninger som tar hensyn til både dagens brukere og kommende generasjoner.
Til vår avdeling på Lillehammer ser vi nå etter nye medarbeidere med fagkompetanse innen ventilasjon, kjøling eller elektro. Har du fagkompetanse innen en av disse fagområdene, og ønsker å bidra inn med godt humør og dele din kunnskap? Da vil vi gjerne se din søknad.
HVORFOR VELGE GKVi i GK har store ambisjoner for fremtiden. For å lykkes med det, må vi ha en organisasjon der våre ledere og medarbeidere trives, utvikles og engasjerer seg. Derfor er vi opptatt av å:
- tilby interne utviklingsmuligheter, kurs og opplæring
- ha påvirkningskraft på egen arbeidshverdag
- tilby konkurransedyktig lønn og gode ordninger med blant annet egen servicebil
- ha et godt sosialt miljø med kolleger som vil deg vel
- ta ansvar, skape positiv endring, og en inkluderende arbeidsplass der alle har plass og mulighet til å utvikle seg
Hos GK verdsetter vi mangfold og likestilling. Vi tror at ulike perspektiver styrker oss som organisasjon og bidrar til bedre resultater. Vi er opptatt av å skape en arbeidsplass hvor alle føler seg velkomne og verdsatt. For oss er våre ansatte den viktigste ressursen!
ANSVARSOMRÅDERHer er det såpass mye gøy å jobbe med, så det blir vanskelig å liste opp alt, men kort fortalt vil dine hovedoppgaver være:
- service, vedlikehold og feilsøking av kjøleanlegg og ventilasjonsanlegg
- kundedialog ved gjennomføring av oppdrag
- følge HMS- og kvalitetsrutiner
Kjølefaget:
- Fagbrev kulde og varmepumpemontør
- Førerkort kl. B, gjerne med tilhenger
- F-gass sertifisering er ønskelig
- Kjennskap til styring og overvåkningsverktøy
Ventilasjon:
- Fagbrev elektro gr.L, eller relevant erfaring
- Førerkort kl. B, gjerne med tilhenger
- F-gass sertifisering er ønskelig
- Kjennskap til styring og overvåkningsverktøy
Det er viktig at du kan identifisere deg med våre verdier INA, inkluderende, nysgjerrig og ansvarlig.
Hos oss kan du søke uten CV og søknadsbrev. Vi ber i stedet om at du svarer på noen korte spørsmål, CV kan lastes opp senere.
Kontaktperson for stillingen
Om bedriften
GK er Skandinavias ledende tekniske entreprenør og servicepartner og leverer smarte løsninger innen ventilasjon, kulde, byggautomasjon, elektro og rør.
Vår misjon er å bygge bærekraftige samfunn for generasjoner. Les mer om GK her.
Nettsted
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
10df8d7b-619c-4605-98ae-217afe0c2523
- Hentet fra
teamtailor
- Referanse
teamtailor-6484092-1650024