Produksjonsmedarbeider
Nortura SA, Hå Rugeri
Pollestadvegen 52, 4365 Nærbø
Om jobben
- Type ansettelse
- Fast, deltid
- Arbeidstid
- Turnus, dagtid
- Antall stillinger
- 1
- Arbeidsspråk
- Norsk
Søk på jobben
Søk senest søndag 18. oktober
I Hå Rugeri går det klekkelig godt – så godt at vi trenger flere hender. Derfor er vi på jakt etter en produksjonsmedarbeider i 80 % stilling, som kan være med og styrke produksjonsteamet vårt.
Arbeidsoppgaver:· Håndtering av egg og kyllinger
· Variert arbeid på produksjonslinje
· Renhold av produksjonslokalene
· Samarbeid om kontinuerlig forbedring av rutiner
Mer enn bare kakling ...
Hå Rugeri er landets nest største, og derfor et viktig ledd i den norske matproduksjonen. I våre lokaler klekkes det over en halv million kyllinger hver uke, som leveres til dyktige slaktekyllingprodusenter. Våre rugemaskiner har den aller nyeste teknologien i Europa, og lokalene har blitt oppgradert flere ganger. Slik sikrer vi kvalitet i alle ledd, og legger til rette for videre verdiskaping.
Skal du jobbe hos oss, må du ...· Ha gode kommunikasjonsevner på norsk
· Kunne jobbe selvstendig, men også samarbeide godt
· Være nøyaktig og strukturert
· Ha stå-på-vilje og godt humør
· Ha erfaring fra, eller i alle fall interesse for, produksjonsbedrifter
Vi ser etter en medarbeider som ikke er redd for å ta i et tak når det trengs, og som trives med varierte oppgaver i en hektisk hverdag. Det er en fordel om du har teknisk innsikt, da stillingen inngår i en vaktordning der grunnleggende teknisk forståelse vil være nyttig.
Vi tilbyr konkurransedyktig lønn, en toppmoderne maskinpark og forutsigbare rammer og varierte arbeidsoppgaver.
Klar som et egg til å være med i produksjonsflokken vår?
#LI-DNI
Ansettelsesform: Fast ansettelse.Arbeidstid: Turnus.
Kontaktpersoner for stillingen
Om bedriften
Vi bruker hele dyret og utvikler nye verdikjeder for det som ikke kan gå til mat – såkalte plussprodukter. Den høye kvaliteten gjør disse ettertraktet over hele verden, og de produseres og selges gjennom våre datterselskaper. Nortura er et samvirke, eid av 15 500 bønder – fra Karasjok til Lindesnes – som høster av verdiene vi skaper sammen.
Hå rugeri er landets nest største, og derfor et viktig ledd i den norske matproduksjonen. I våre lokaler klekkes det over en halv million kyllinger hver uke, som leveres til dyktige slaktekylling produsenter. Våre rugemaskiner har den aller nyeste teknologien i Europa, og lokalene har blitt oppgradert flere ganger. Slik sikrer vi kvalitet i alle ledd, og legger til rette for videre verdiskapning.
Sektor
Privat
Del annonsen
Annonsedata
Rapporter annonse- Stillingsnummer
0bd3599c-daf6-48e1-b068-f969300afeb4
- Sist endret
24. september 2026
- Hentet fra
visma
- Referanse
B83F2FB2-C386-41E4-A870-C9FE0D53DED3